Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 23. Napján voltam...

Ciklus 23. Napján voltam hormonvizsgálaton. Progeszteronszintem: 1,43 nmol/L.Normális a ciklusom : 31 naposak. Ez nagyon alacsony nem?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nem volt ovud.
2023. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszodat.
2023. jún. 27. 23:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Progeszteronpotló gyógyszert kellene szednem akkor?
2023. jún. 27. 23:28
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Az orvos megmondja. Ha ovud sincs, akkor hiába szedsz progit, attól önmagában nem lesz, ahhoz más is kell. De ezek nem cukorkák, bízd az orvosra.

#1

2023. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nagyon elkeseredtem , mivel kisbabát szeretnék :/
2023. jún. 27. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad elkeseredni! Ez kezelhető, nem a végítélet. Ki kell vizsgálni. Én egy teljes hormonpanellel kezdeném. (Azzal is kezdtem.) Mióta próbálkoztok?

#4

2023. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Volt egy vetélésem már tavaly . Ikreket vártunk... 7. Héten mentek el.. utána misseb ab műtétet hajtottam végre az orvosok. 3 hónap alatt teherbe estem akkor... de nekem gyanús volt ez a vetélés ..fiatal nő létemre( 26éves vagyok).. és akkor utana olvastam az okoknak.. es szerepelt a progeszteron hiány a vetelesek kozott ... hogy mi van ha az van esetleg ... ugyanis menzesz előtt néha volt pár csepp barnázásom.. így elmentem magán endokrinológushoz aki mondta h nézzük meg a progit illetve a pajzsmirigyem ..a pajzsmirigyem az jó lett. .. azóta nem probálkoztunk , mert nem akarom megegyszer átélni..úgy voltunk vele hogy vizsgáltassunk kí mindent, és ha nem találnak semmit akkor belevágunk megint... bár egy vetélést nem szoktak kivizsgálni, de hát penzert persze bármit megneznek .. de ez ilyen női megérzés , hogy valami gubanc van a hormonjaimmal.. és hát ezek szerint bejött...
2023. jún. 27. 23:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd, teherbe tudtál esni, újra sikerülni fog. Érdemes lenne hormonpanelt nézetni, mert ha más gond is van, akkor önmagában a progi nem segít. De lehet, hogy csak annyi a gond, azt meg pótolni kell és megmarad a terhesség.

Megértem, hogy nem akarsz így belevágni, bőven van még időd, de nincs okod elkeseredni.

Átérzem egyébként, nekem is nem rég volt vetélésem. Sajnos, én már nem vagyok fiatal, nem a progival volt baj, kaptam azért, de nem segített. Nekem már megvan szinte minden vizsgálat, meg időm sincs várni, de a helyedben én is végig járnám, hogy sikeres legyen a következő.

#6

2023. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, minden jót neked ! :) Remélem hamarosan babázhatsz ! :)
2023. jún. 28. 00:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is remélem 😁 És drukkolok neked is!🤞
2023. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!