Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolso ovulacios teszt mar...

Az utolso ovulacios teszt mar negativnak szamit igaz? Es mikortol van az 1dpo?

Figyelt kérdés
Pozitiv volt egyik delutan,masnap delutan alig egy kicsit gyengebb( az utolso,de ez mar negativ nem?),harmadik nap meg halvany mint a kozepsok( ettol kell szamitani akkor az 1dpo napot?)

nov. 11. 09:02
 1/10 A kérdező kommentje:
[url= [link]
nov. 11. 09:08
 2/10 A kérdező kommentje:
nov. 11. 09:14
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Eleve a harmadik (lentről felfelé a képen) Már negatív..És másnaptól van a dpo1.
nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a ciklus 12.napján volt + az LH teszt 13. Napján már negatív és akkor volt az ovulációm.

/ a 13. Nap volt az 1 Dpo/

Rá 11 napra már pozitiv lett a terhességi tesztem.

Kepet csatolok.

nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5ös mi kényszerített arra hogy ennyi hcg tesztet elvégezz? Én elvégeztem össz vissz 3at.Dpo10 11 meg 14.en ennyi
nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg en is ennyit fogok csinalni majd ha oda kerulok... Ezelott volt egy kemiaim,2 naponta csinaltam tesztet,de az a csalodas hogy nem erosodott...most ebben a kovetkezo ciklusban biztos nem birnam turtoztetni magam, csak hogy lassam meg ott a csik,ugyanolyan eros/erosebb.
nov. 11. 11:45
 8/10 A kérdező kommentje:
5os neked gratulalok! Konnyu babavarast!:)
nov. 11. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Juj értem.Igen kémiai után megértem az aggodalmat.Nekem nem kellett ezen keresztülmennem.Kitartást🙏
nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.remelem ebben a ciklusban osszejon:)
nov. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!