Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor tisztázzuk menstruáció...

Akkor tisztázzuk menstruáció első napja,peteérés?

Figyelt kérdés

Mikor kell számolni a menstruáció első napját?

Mikor kicsi is a vérzés vagy nagyon?

És mikor elmúlik akkor van az első nap!!?

Az ha gyenge maga a mentruáció,az jelenthette azt hogy valami történt megtermékenyítésre gondolok csak mégsem??

Vagyis hogy lett volna valami?

Nagyon köszönöm


nov. 13. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Fuhh...

A vérzés első napja a ciklus első napja.

Az számít vérzésnek, ami vérzés. Rendes, piros vér, nem csak valami barna maszat.

A gyenge menzesznek semmi köze ahhoz, hogy történt "valami"...sőt, ha logikusan végiggondolod, ha elindult valami, akkor logikusan inkább bővebb lenne a vérzés, nem kevesebb...

nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Atya ég.

A vérzés első napja a ciklus első napja. Mindegy, hogy kicsit vérzel, vagy nagyon.

Nem, nem az az első nsp, mikor elmúlik, hanem az első nap, amikor megjön.

28 napos ciklusnál kb. a 14. nap körül van peteérés.

Nem, a gyenge memstruáció nem jelent ilyet. Sőt semmit.

nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Inkább ne szaporodj, vagytok már elegen.
nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Amikor piros vér jön először az az első nap. Reprodukciós eljárás oknál azt szokták mondani hogyha 12 óra előtt jön a piros vér azaz első nap, ha 12 óra után akkor az a 0.nap és másnap van az első nap. De ez csak az injekciók miatt fontos lombiknál, általános esetben ez a fél nap nem számít. Piros vér=első nap.

Tökmindegy meddig tart és milyen erős.

nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es: nekem mindkét lombiknál úgy határozták meg, hogy ha 16 óra előtt van piros vérzés, akkor az az első nap, ha 16 óra után, akkor a következő nap. Amúgy, amit a többiek írtak: a menstruáció (piros vér, nem barnázás, nem rózsaszín maszat a wc papíron) első napja a ciklus első napja, peterérés szabályos 28 napos ciklusban a 14. napon van, vagyis kb. a menszes vége után egy héttel. A kérdésed második felét én nem értem, bevallom őszintén. Gyengébb volt a vérzésed, és hogy ez jelentheti-e azt, hogy terhes vagy? Csinálj tesztet, de nem valószínű, ha volt rendes vérzésed.
nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen mivel olyan is volt a történelemben ugye hogy valaki csak barnázott és annyi volt kiderült terhes!!

Ezért kérdeztem!

De sajnos ma megjött rendesen!!😢

Köszönöm a nem bunkó válaszokat!!

nov. 14. 08:41
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy szerettem volna még azt is írni hogy 2 hónapja mióta próbálkozunk ,nem olyan erős a vérzésem nem ömlik belőlem a vér csak normálisan megvan!!

Ebből gondoltam hogy ott valami majdnem összejött a baba csak még sem!!

Nem tudom másképp mire gondolom!!

Remélem így értitek már?!

nov. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!