Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruáció alatt esett...

Aki menstruáció alatt esett teherbe, mikor tesztelt és mikor lett gyanús a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy megérzésem, hogy teherbe estem, amikor a menstruációm utolsó napján együtt voltunk a férjemmel. Tudom, hogy kicsi rá az esély, de valamiért ezt érzem és a ciklusom is rövidebb mostanában. 9 nappal ezelőtt volt az együttlét. Ebben az esetben ugyanúgy meg kell várni a következő menstruációt, vagy kimutatja a teszt már korábban is? :)

nov. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az ovuláció nem biztos, hogy egybeesik az együttlét napjával igen, célszerű várni. Főleg 9 nap után nem mutatna ki semmit. Együttlétre számolj rá 16 napot, úgy már sanszos hogy valós eredményt kapsz.
nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
nov. 5. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
És mikor volt ovuláció? Menzesz utolsó napján szexeltél, általában nem akkor ovulál az ember hanem pár napra menstruáció után. Mi gyanús? Milyen tüneteid vannak? 9 nappal aktus után így hogy szerintem nem menstruációdkor ovuláltál ha sikerult is még be sem ágyazódott.Hány naposak a ciklusaid?
nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 10 évig mindig 28 naposak voltak, azonban az elmúlt 1-2 évben egyre rövidebbek lettek. Jelenleg 23-24 naposak. Menstruációs görcs szerű görcseim vannak néhány napja folyamatosan, illetve szurkáló fájdalmat érzek időnként. Nagyon puffadok és a méhnyaknyák állaga és mennyisége is változott. Nem látok rá sok esélyt, hogy baba lehet, mivel a női test elég sok esetben produkálhat hasonló tüneteket, de azért ott van a gondolat..
nov. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!