Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség, ha a...

Lehetséges a terhesség, ha a teszt kimutatta, de megjött?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam terhességi tesztetz és pozitívat mutatot, viszont ma megjött a menstruációm.

Mennyi idő után mutat ki a terhességi teszt eredményt a fogamzás után?

Menzesz ellenére lehetséges a terhesség?


21/L



nov. 7. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kémiai volt (elindult valami,de közben megállt,és rendesen megjött a menzesz,tehát nincs baba)
nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esély, hogy megmaradt. Pár nap múlva tesztelj újra, mert kell egy kis idő, mire a hcg kiürül.
nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kémia terhesség.

Összejött, de mégse.

nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem megjött, de hozzáteszem, mi a várt előtt két nappal voltunk együtt. Ott meg szó sem volt terhességi tesztről. Mondjuk utána se, mert nem gondoltam volna, hogy megmarad így.
nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
4es. nem a 2 nappal nemvárt elötti aktusból estél teherbe.Vagy nem igazán értem mit írsz
nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

De, mert előtte párom külföldön volt, előtte én.

A köv hónapban amikor nem jött meg, 2het múlva mentem orvoshoz, (mensi után 6 héttel), és megnezett UH-n, 9hetes volt.

Előtte 3,utana 2hétig nem voltunk együtt, ennyit meg nem tévedhet a doki. Időre jött.

nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

elnyomtam, kimaradás után 3hettel.

nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nemvárt menstruációd elötti aktusból estél teherbe? De azt hogy? nem is akkor van ovuláció
nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

A doki mondott valamit a dupla ovulácioról, de az nem bizonyított, meg arról hogy a pete van hogy tovább életképes.

Egyik sem állja meg a helyét annyira, de az UH a tuti,kesobb nem lehetett, mert túl fejlett volt a köv peteéréshez képest. Ha onnan számoljuk nincs 5het, és már látszott a gerinc nyúlvány.

Akkor hagytam abba a gyógyszert, első "tiszta" hónapom volt.

Ráadásul pajzs mirigy problémás vagyok, elviekben nekünk amúgy is nehezebb teherbe esni.

Szóval vannak még csodák, csak ezt tudom mondani.

nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
8#-as Pedig nagyon sokszor előfordul ez,spontán ovuláció. Mint ahpgy menstruáció alatt se tudnál, még is. Nekem is volt egy barátnőm, akinek megjött, csak kevesebb volt, majd mikor ovu jött volna lett rosszul, csinált tesztet ami pozitív volt.
nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!