Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem az ovulációs...

Mikor kezdjem az ovulációs tesztek használatát ha ma jött meg ?

Figyelt kérdés

Amikor teljesen elmúlt?

És még utána pár nappal!?

Köszönöm


nov. 14. 08:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11 nap múlva.
nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Miért pont 11?

Hogy jön ez ki ??

nov. 14. 10:35
 3/23 anonim ***** válasza:

Mert alapvetően középidő környékén ovulálsz. Kezdheted hamarabb is, de csak pocsékolnád a teszteket.

11. Naptól már lehet latni a teszteken az erősödést.

nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát jó köszcsikeee
nov. 14. 11:40
 5/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hosszú a ciklusod. Az enyémen van táblázat, hogy aszerint mikor kell. 11.átlag ciklussal jó, de nekem pl.26-27 napos és általában 11-en pozi.Ha akkor kezdeném, késő lenne. Ha megírod, hány napos a ciklusod, elküldöm, arra mikor ajánlja.
nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy össze vissza ‘most pl 27 napra jött meg de ált 26 de volt hogy 25
nov. 14. 23:10
 7/23 anonim ***** válasza:

#8! Akkor a legrövidebbel érdemes kezdeni. 25.napra a táblázat 8.napot ír. Valószínűleg el fogsz pazarolni pár tesztet, de az elején jó, ha látod, hogy erősödik. Én a 26.-27.napos ciklusommal 9.napon szoktam és ugye szinte mindig 11.nap +. Néha 12., egyszer volt már 10.és most pont 13.Értelemszerűen ahhoz képest változik az a ciklusom.

Szóval szerintem neked is elég a 9., de elsőre a 8-at ajánlom, amíg kitapasztalod.

#5

nov. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy halom tesztem és én menstruáció amint elmúlt onnan teszteltem.Így biztos hogy nem hagytam ki semmit. Amikor láttam 2 ciklus után hogy a 18.nap ovulálok akkor a ciklus 10.napjától teszteltem.
nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm két utolsó válaszoló!!

A baj az hogy minden hónapban előbb jön meg!!

Eddig 3 nappal !

Most ebbe a hónapban 5 nappal előbb!!

Attól félek annyi baj van a vérképemben enyhe gyulladás van !!amúgy minden ok!!

nov. 15. 09:25
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem pl. 25 napos ciklusom van, és fixen 9. nap ovulálok (uh, vérvétel, LH tesztek alapján is).

Szóval ha most kezded és a 7. naptól csinálnám, ott tuti elkapod.

nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!