Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. napja késik, ha terhes...

3. napja késik, ha terhes vagyok, bármelyik napszakban tesztelhetek? Kimutatná?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán fáj a hasam,derekam. A melleim feszülnek,fájnak,de inkább oldalt. Általában 28 naposak a ciklusaim,az elmúlt 1 évben 1szer volt olyan,hogy késett 3 napot valamiért.
2010. okt. 20. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos. A reggeli első vizelet a tuti, akkor tesztelj inkább.
2010. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 28 napos ciklusnál a mensim előtt 3 nappal esti vizeletből 10-es érzékenységű teszt egyértelműen pozi lett!

De ez nem törvényszerű mert a beágyazódás után kezdi el a Hcg-t termeli a szervezet amire a teszt reagál és van akinél lassabban következik be...

Szerintem nyugodtan tesztelj! De ne vizelet sugár alá tartsd hanem egy pohárba hogy hadd igya fel a kellő mennyiséget hogy biztosabb legyen az eredmény! Én drukkolok neked!!! Majd írd ám meg az eredményt!

2010. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 3 nap kimaradás után tesztelten nepközben és kimutatta, csak egy kicsit halványabb volt a csík.
2010. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Akkor szerintem este tesztelek,ha addig nem lesz semmi.

Persze,megírom majd az eredményt!:)

2010. okt. 20. 10:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is 3 nap késésnél este teszteltem, és egyértelmű pozitív lett. Drukkolok! Írd majd meg az eredményt!
2010. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 5 nap után teszteltem, akkor már erősen és fél perc alatt előjött a két csík. :) Tehát ma már lehet, hogy halványan kimutatja. Milyennel tesztelsz?
2010. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkokat!:)

Majd d.u.-án veszek 10-es érzékenységűt. Igazából ez a 4.hónap,hogy próbálkozunk,és van már egy 14 hónapos Kisfiam is,de rá 1 évet vártunk.

Anno 2 hét késés után teszteltem,mert nem is gondoltunk rá,hogy összejött,mivel akkoriban sokszor késett.

2010. okt. 20. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok,hogy pozitívat tesztelj!!!Aztán írd majd meg mi lett!:-)
2010. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de én nem merek,mert a tegnapi negatív volt,viszont nagyon erős hányingerem van.Én még várok.
2010. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Na, teszteltél? :)

2010. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!