Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmi terhességre utaló...

Semmi terhességre utaló tünetem nincs, csak késik a mensim 3 napja. Holnap tesztelhetek már, valós eredményt mutatna?

Figyelt kérdés
Feszül a cicim ,sokat pisilek és sűrűn de szinte nem is iszok folyadékot és át tudnám aludni az egéssz napot.Nem szokott késni ezért lett gyanús.
2009. ápr. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tesztelj már biztos kimutatja. Ha nem szokott késni pontosak a ciklusaid akkor szerintem nagyon babás a dolog ! Drukkolok !!!!
2009. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem feltétlen kell semmi egyértelmű tünetet produkálni. A teszt nagy valószínűséggel már valós eredményt mutat. Hajrá!
2009. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi,pontosak a ciklusaim és inkább előbb jön egy nappal mint később reggel tesztelek és kiderül
2009. ápr. 6. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mi lett az eredmény! Pozitív tesztet kívánok !!!
2009. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek reggel meg irom
2009. ápr. 6. 10:56
 6/8 A kérdező kommentje:

most teszteltem és sajnos negativ lett:(

pedig azt hittem most sikerült:(

2009. ápr. 6. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ne légy elkeseredve mert nekem már pénteken volt egy hete,hogy megkellett volna jönnie és atesztem negatív.Én is holnap teszetelek mégegyszer és most márakármi az eredmény megyek orvoshoz.Sok sikert!
2009. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot de sajnos az éjjel megjött ,de mindig irigy voltam azokra akinek késni szokott bár most már be látom hogy igy még rosszabb...:(
2009. ápr. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!