Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, mikor tesztelhe...

3 napja késik, mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim.3 napja késik (még sose késett ) már egy hete minden nap a minjárt megjön érzést,fájnak a melleim, a hasam úgy felpuffadt hogy szorosak a nadrágok. Izgulok mert szeretnénk babát:) Mikor és mivel teszteljek? Lehetek terhes?
2009. júl. 15. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhesteszttel tesztelj. :-) Minél nagyobb érzékenységű, annál jobb. Rá van írva a tesztekre az érzékenység. Az átlag 20-25-ös. A legjobb a 10-es, a legolcsóbb meg az 50-es.


Akár már most is tesztelhetsz. 80% fölötti az esélyed arra, hogy kimutassa.


25 mIU terhességi tesztek kb. 3-4 nappal a beágyazódás után tudják kimutatni vizeletböl a HCG-t (9-15 nappal a tüszörepedés után).

•3 nappal az esetleges menstruáció idöpontja elött: 51% pozitív

•2 nappal elötte: 62% pozitív

•1 nappal elötte: 68% pozitív

•Az esetleges menstruáció napján: 74% pozitív

•2-3 nappal utána: 88% pozitív

•4 nappal utána: 98% pozitív

2009. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm ugyanígy volt amikor terhes lett(fájdalom, mellfeszülés stb.). Szerintem simán megcsinálhatsz egy tesztet. Minél érzékenyebb, annál tutibb. Pl. Gabriell
2009. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én aznap teszteltem amikor meg kellett volna jönnie, nem vártam 3 napot. Nagyon pontos volt mindig a mensim, reggel nem jött meg, este 2 pozitív tesztem lett.Csináld meg nyugodtan.
2009. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már egész nyugodtan tesztelhetsz. Reggeli elő pisiből. Ki fogja mutatni bármi legyen is az eredmény.
2009. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!