Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nyilall lent egeszen...

Nagyon nyilall lent egeszen alul mikor pisilek, meg faj a hasam alja, tudom ez meg nagyon nem lehet terhesegtol, mert most karacsonykor volt meg. Mitol nyilalhat? Felfaztam? Vagy peteeresem lenne most?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 00:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja meg teljesen ugy faj a hasam, mint akinek megakarna jonni:S
2009. jan. 3. 00:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felfáztál. Menj ez a háziorvosodhoz. Lehet vese,húgyhólyag,petefészek gyulladás is akár.
2009. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vereset pisilek:( nagyon nagyon megijedtem!
2009. jan. 3. 02:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is pisiltem már véreset, nem egyszer. Nyugi, menj orvoshoz és minden rendben lesz. Ez lehet azért mert a vesédből kilökődnek azok a kis cuccok, a gyulladás következtében és azért véres. Nem kell megijedni, amint tudsz menj orvoshoz ír gyógyszert és pár nap, hét alatt rendbe jössz. Lehet később még fogsz görcsölni is mert nekem pl úgy volt. És nehezebb volt pisilni is később, már megijedtem h vesekövem van :P de annyira nem vészes dolog ez, mégha annak is tűnik. De orvoshoz fontos elmenni, hogy rendes gyógyszert kapj.
2009. jan. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jaj koszonom szepen de ugy megijedtem, most is a wc rol jovok es megint veres volt,:( meg mikozbe pisilek egeszen lent alul a nemiszervemnel nyilalik ez mitol lehet?
2009. jan. 3. 05:22
 6/12 A kérdező kommentje:
ja es mikor kitorolted magad is veres volt?
2009. jan. 3. 05:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem hólyaghurutnak tűnik, ami lehet felfázástól is vagy fertőzéstől. A megelőzésről sokat lehet olvasni neten. Nekem a hólyaghurutom rendszeresen visszatért, aztán homeopátiával kikúráltam, azóta nem jelentkezett.
2009. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Ezek a "szokásos" tünetek.


Nekem is ijesztő volt amikor először pisiltem véreset.

Ezt most nem tudom hogy írjam, de leírom neked valahogy, hogy megnyugodj :) Szóval: nekem még ilyen kis izék is kijöttek... kis véres darabok... ezek voltak amik kilökődtek a vesémből a gyulladás következtében (orvos mondta).

Igen amikor kitöröltem magam, akkor a papír is véres volt, majdnem mint mensikor csak ez élénkebb színű és olyan más. Volt, hogy valami átlátszó nyúlós izében volt pár kis piros... Tehát elég ijesztő és undorító. De ez ilyenkor, súlyosabb esetekben szokott jelentkezni.

De gyógyítható pár nap alatt ez is.


Ne aggódj az orvos ad majd gyógyszereket és akkor megoldódik a probléma. Én is megijedtem nagyon, hogy most vérzik a vesém meg úristen mi lesz. De meggyógyul, hidd el.


Ja és az, hogy lent nyilall az is emiatt van. El fog múlni.

Hamar menj el orvoshoz és mondd el neki, hogy mik jelentkeztek eddig és pár nap alatt javulni fog a helyzet :)

2009. jan. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy sokszor nem lehet ezt eljátszani, tehát öltözz melegen a derekad ne legyen ki, zokni legyen rajtad. Hidegre ne ülj le. stb, tudod :)
2009. jan. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szepen koszonom a valaszodat! teljesen ugyan azok a tuneteim voltak, nekem is mint amiket leirtal,ez volt pentek este en mar szombat reggel mentem a dokihoz mondta hogy felfazas, holyag gyulladasom van kaptam ra antibiotikumot, meg rengeteg folyadekot kell igyak!
2009. jan. 4. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!