Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 18. án azaz holnap...

Napsi1D kérdése:

Most 18. án azaz holnap kellene megjönnie de teganp is és mai is negativ lett a tesztem. Tegnap 37 volt a test hőm és ma is 37 fok. Tegnap délután még hànyingerem is volt. Most babát jelezhet? Vagy semmi köze hozzà?

Figyelt kérdés

nov. 17. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív volt ateszt akkor nem vagy tehes. A hő van hogy csak menstruáció alatt esik vissza a hányingert meg az agyad kreálta.
nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól van hányingered most mert babát vársz.Ezek a tünetek később jelentkeznek 6.hét körül és hiddel mindennaposak nem csak 1 naposak mint nálad tegnap.Tuti az ovulációd ideje? dpo13.on vagy ha holnap kell megjönnie 14 napos a luteálisod?
nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tuti az ovuláciom ideje
nov. 17. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban holnap kellene megjönnie és a teszt negatív ( reggel lett elvégezve első vizeletből és normálisan)akkor biztosan nem vagy terhes. Sajnos attól mert ovulációkor szexeltél az még nem garancia arra hogy egyből elsőre teherbe estél.Én hónapokig próbálkoztam így ovulációt tűpontosan néztem, ekkor szexeltem mégsem voltam terhes.
nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi előtt 5 nappal volt egy múló hányinger, másnap már derengett a teszten a csík.

Gondolom nekem a hcg megjelenése okozott kis émelygést, de utána később jelenkezett az igazi émelygés.

Ha a hányinger terhesség miatt van akkor a teszt is +

nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem jön meg tesztelj jövő hét elején is.
nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!