Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne, mással is történt...

Érdekelne, mással is történt már ilyen? Ha igen, végül mi okozta ezt? Férjemmel együtt voltunk október 14-én gumival. Meg is jött a menzeszem 18-án, ami 22-ig tartott. Többi lent…

Figyelt kérdés

November 10-én is együtt voltunk. A menzeszem megjött 16-án rendesen ahogy szokott. 17-én délutánra mintha elvágták volna, semmi nincs. Ma reggel teszteltem, negatív lett. Hétfőn kérek időpontot nőgyógyászhoz, de rettegek. Nyílván nem szeretnénk még gyereket. Felelőtlenek voltunk, mert meg sem néztük nem-e szakadt ki a gumi vagy valami… Egyszerűen elvitt a hév bennünket, mivel havonta egyszer tud a munka miatt hazajönni a férjem.

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, vagy nem is tudom. Aggódom, el vagyok keseredve…


nov. 18. 08:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Gondoltam megírom nektek, hogy jövőhétre kaptam idöpontot nődokihoz. Barnás maszatolás volt 17-től tegnapig. Semmi jót nem sejtek… teljesen kivagyok, a rémület és kétségbeesés a társaim…
nov. 20. 18:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhesség van a háttérben.
nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi másra gondolsz akkor? Tudom, nincs jelentősége, de azért tudni szeretném vagy nem is tudom. 😬
nov. 20. 20:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nőgyógyász, nem tudom, de majd ő kideríti, ez a dolga.
nov. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Nem tudott megnyugtatni…


“Rendesnél kisebb uterus rfv-ben, szabad környezetben.

TVS: uterus 38x30 mm, endom: 10 mm 3 rétegű. Ov: neg. A kismedencében kóros képlet, ill. szabad hasi folyadék nem látható.

Mamma: tapintási eltérés nincs, axillák szabadok.

Kolposcopia: Ép hám.”


Annyit javasolt, hogy csináljak tesztet még a menzesz várható napján.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

nov. 28. 18:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!