Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne, mással is történt...

Érdekelne, mással is történt már ilyen? Ha igen, végül mi okozta ezt? Férjemmel együtt voltunk október 14-én gumival. Meg is jött a menzeszem 18-án, ami 22-ig tartott. Többi lent…

Figyelt kérdés

November 10-én is együtt voltunk. A menzeszem megjött 16-án rendesen ahogy szokott. 17-én délutánra mintha elvágták volna, semmi nincs. Ma reggel teszteltem, negatív lett. Hétfőn kérek időpontot nőgyógyászhoz, de rettegek. Nyílván nem szeretnénk még gyereket. Felelőtlenek voltunk, mert meg sem néztük nem-e szakadt ki a gumi vagy valami… Egyszerűen elvitt a hév bennünket, mivel havonta egyszer tud a munka miatt hazajönni a férjem.

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, vagy nem is tudom. Aggódom, el vagyok keseredve…


nov. 18. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztetek, nagy baj nem lehet. Ha lyukas lett volna a gumi, csak észrevettétek volna.


Simán lehet, hogy ez a mensi ennyi volt.

nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sem vagy terhes. Nem is a termékeny időszakban voltatok együtt, ráadásul védekeztetek. Elég kicsi az esély rá.
nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes szerintem sem. Néha vacakol a menstruáció.
nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nagyon meg vagyok ijedve, mert soha ilyen nem fordult elő velem. 30 éves vagyok. Alig várom, hogy eljussak a nőgyógyászhoz.
nov. 18. 10:48
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond nincs nem is termékeny idöszakban voltatok együtt :) biztosan nem vagy terhes :) Nyugi ne parázz.30 évesen nem szeretnél még babót?
nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk. Régen voltak ilyen jellegű tervek, de máshogy alakult az életünk.
nov. 18. 12:01
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
A nőgyógyász jól ki fog nevetni !🤣
nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Legyen igazad! 😊
nov. 18. 13:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor fontos az elővigyázatosság és a megfelelő védelem.Ha valóban nem szeretnétek soha gyereket szedj szerintem fogamzásgátlót+ óvszer.
nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen. Jelezni fogom ezt is a nőgyógyásznak. Köszönöm!
nov. 19. 08:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!