Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt vetélés UTÁN volt...

Ha volt vetélés UTÁN volt újabb terhességed, melyik jött össze hamarabb?

Figyelt kérdés

A kérdés csak spontán teherbeesésre vonatkozik. Ha volt vetélés, de utána már nem jött össze vagy lombikkal próbálkoztatok, de eltelt már annyi idő, mint amennyi alatt az első összejött, akkor szavazz kérlek arra, hogy később.

Értelemszerűen csak a próbálkozás hónapjait számoljatok bele. Tehát, ha vetélés után mondjuk kihagytatok 3 hónapot, azt ne.



nov. 20. 13:28
A kérdező szavazást indított:
A vetéléssel végződő gyorsabban összejött
A vetélés utáni gyorsabban összejött
Pont ugyanannyi idő alatt jött össze
Nem volt ilyen, csak szavazni akarok
38 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

3-szor voltam terhes, a 3., az 1. és megint a 3. hónapban sikerült.


Ebből a középső volt vetélés

nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen sztorikra én is kíváncsi lennék, ugyanis nekünk több év után jött össze és nem tudom hogy ha esetleg nem marad meg akkor mire számíthatok
nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kb 6 hónap próbálkozás után

2021 05 vetélés(8 hetes)

2022 01 vetélés(11hetes)

2022 05 kémiai

2022 03 kislányom megfogant

nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3! Jaj! Szörnyű lehetett. Szuper, hogy végre happyend lett😁

Kiderült, hogy mi volt a vetélések oka?

nov. 20. 14:27
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem mert már nem akartam utána járni. A korom miatt feladtam de mégis sikerült


3

nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem 25 évesen tervezett volt. Kereken 1 év után fogant meg 2023 januárban. Márciusban vérzés, be a kórházba, műtéttel eltávolították. 10 hetes volt. Utána 6 hét pihit javasoltak. Megkaptuk a zöld utat. Így 2023. májusban megfogant a kislányunk. Tehát március 18 műtét, 6 hétig semmi. Utána egyszer volt egy menstruációm május 8-án és most itt vagyok 28 hetesen, egészséges kis babócával ☺️
nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Annika2 ***** válasza:

Szia!

Nálam 2023 júniusában volt egy vetélés 7 hetesen. Az orvosom 3 hónap szünetet javasolt. 2023 október végén megfogant a pici. Közben végig vitaminokat és folsavat is szedtem.

nov. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A saját kérdésemre nem szavazhatok, de mostmár én is le tudom írni a tapasztalatom. Amikor kiírtam a kérdést, már csak az maradt, hogy ugyanannyi idő alatt vagy később jön össze.

Végül pontosan ugyanúgy, 5 próbálkozásból sikerült. Még nem tudom, mi lesz belőle, mert még nagyon korai, de egyelőre így alakult.

dec. 16. 10:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hogy vagy? :)
febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem túl jól. Ez is elég problémásan indult, hematómám lett. Elég gyakori vendég voltam az ügyeleten. Most viszont már 2 hete nem látott orvos és még 2hét lenne a genetikai uh.-ig. Tünetem alig volt eddig is, de már semmi. Rettegek, hogy már leállt a fejlődés. Vettem egy dopplert is kínomban, de nem mondanám, hogy megtaláltam a szívhangját. Szóval nem nyugodtam meg. 11hetes lennék most.
febr. 1. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!