Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell mosakodni együttlét...

Kell mosakodni együttlét után, vagy sem? Baba tervezés alatt

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyáltalán nem vita indító kérdésnek szánom.


Egyszerűen nem tudom mi a helyes ilyenkor. Van ahol azt olvasom, hogy muszáj mosakodni, akik bent maradnak ők úgyis bent maradnak, ha letusolunk aktus után. Sok helyen meg azt olvasom célszerű, ha egész éjszakára úgy maradni, hogy minél kevesebb tudjon kifolyni, de minimum 1 órán keresztül.


Őszintén bevallom mindkét esetet kipróbáltam.


Mikor egyből tusoltam nem sokkal aktus után, akkor féltem, hogy ezzel hátráltatom az egészet.

Mikor meg úgy maradtam egész éjszakára, még wcre sem mentem ki, akkor másnap reggelre számomra kellemetlen szagokat éreztem lentről.


Inkább maradnék a mosakodásnál, de nem úgy értem hogy megpróbálnám kimosni magam, hisz azt úgy sem lehet, meg nem is akarnám nyilván. A kellemetlen szag jelez valamit, valamit ami nem jó.


Bocsánat a részletekért, de anyum szentül mondja, hogy ő úgy maradt egész éjjelre, és így lettünk öcsém is meg én is sokára, és nehezen jöttünk össze. Barátnőm is így csinálta, és ő is reggel tusolt le munka előtt.


Most komolyan hogyan helyes?


nov. 20. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha aktus után kimész, és letusolsz, azzal nem hátráltatsz semmit. Ami bent van, az már nem folyik ki. Hüvelyöblítést nem csinálnék.

Ahogy érzed, ha kellemetlenül érzed magad aktus után, és szeretnél letusolni, az nem fogja a teherbeesést megakadályozni.

nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Pisilni muszáj legalább. Hogy a húgycső körül kitisztuljon.


Azon kívül lemoshatod magad,persze.


A kifolyó sperma ígyis-úgyis kifolyik. Hisz az nem jutott fel a petevezetékig,ahová kell. És az már nem is fog.

Szóval azzal nem vesztesz semmit.

nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A megtermékenyítés a petevezetékben történik. Ami oda feljutott,az már ott is marad.

Ami meg nem,az kifolyik vagy elpusztul és felszívódik a hüvelyben.


A hüvelyből már utólag nem mászik fel a petevezetékig. Hamarabb kimúlik.

nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A méhedből nem tudod kimosni
nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Itt szuszog mellettem a kislányom, de én őszintén a mai napig arra sem nagyon jöttem rá, hogy aki nem használ óvszert az hogyan csinálja. Nálunk harmadik (nem védekezős) alkalomra meglett a baba, de nekem mindháromszor ágyneműt kellett cserélnem és felmosni a zuhanyzóig, mert annyira folyt szét mindenhova, hogy törölközővel nem nagyon tudtam kiérni anélkül, hogy össze ne kenjek valamit.


Én hüvelyöblítést is csináltam, mert amikor nem csináltam, akkor reggelre kifolyt belőlem minden az ágyra hiába zuhiztam le. (Első hónapban csináltunk két próbát, második hónapban egyszer próbáltuk óvszer nélkül abból fogant, szóval elég biztos).


Azt olvastam, hogy amúgy akkor számíthat, ha hátrahajló a méhed.

nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
#5-ös vagyok, és légyszí ne írjátok, hogy hogyan lehetek ilyen idióta, elméleti szakemberek vagyunk a férjemmel. Szívesen bizonyítunk mindenféle matektételt, meg levezetünk egy-két differenciál egyenletet, nagyon lelkesen végigszámoljuk, hogy melyik bank melyik hitelével járunk legjobban, ha xy időpontokban z összeget szeretnénk visszatörleszteni, de az ilyen triviális hétköznapi problémákkal eléggé hadilábon állunk, mert nincs hozzá jó leírás 🫣
nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Tökmindegy, nem oszt nem szoroz
nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kívülről lemosod, ami kifolyik, semmit nem befolyásol.
nov. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
6, keress rá szerintem a Kriston intim tornára. Valószínűleg érdekes lehet számodra, ha ennyire nem zár a hüvelyed, hogy fel kell mosnod a lakást, meg eláztatod az ágyneműt szex után.
nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én zuhanyoztam, mert leizzadtam és zavart, hogy büdös vagyok és ragacsos a kifolyt cumótól :D 2 gyerekem született, nem befolyásolja a teherbe esést semmi, ami az aktus után történik. Állhatsz tótágast, mehetsz egyből futni, fürödhetsz-zuhanyozhatsz, a férfi orgazmusa után már készen vagy mindennel, ami ahhoz kell, hogy teherbe eshess. A méhszájra fecskendeződő ondóból ugyanis kb egyből beúsznak a méhbe és onnan be a petevezetőbe a spermiumok, onnan meg nem fogod se kimosni, se kirázni, se semmit se kezdeni vele, és a fejen állás meg a fekvő pozíció meg semmi sem fogja tudni ezt előre segíteni, mert amúgy is oldalvást kell úszniuk a halacskáknak, nem lefelé/felfelé, szóval tökmindegy. Megoldják a sejtek maguk között, te csak foglalkozz azzal, hogy jól érezzétek magatokat a pároddal, a többi nem számít.
nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!