Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nagyon halvány pozitív...

3 nagyon halvány pozitív teszt után megjött. Kémiai terhesség lehetett?

Figyelt kérdés
2 teszt Easy Home 10-es volt, egy másik 20-as vizeletsugaras, mindegyik nagyon halvány lett mensi előtti 1-2 napban. Rá 3 napra le is esett a hőm, meg is jött, de csak 1 nap volt erős és 1,5-2 nap barnázás. A hőm továbbra is cover line alatt van. Kémiai lehetett? Ez befolyásolhatta azt, hogy most "gyengébb" volt a menstruációm? Máskor 2-3 nap erős, majd barnázás nélkül, vagy minimálissal múlik el. Menjek el emiatt orvoshoz?
nov. 22. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű kémiai volt, emiatt én biztos nem mennék orvoshoz. Utólag már nem hiszem, hogy meg tudna állapítani bármit is egy ilyen fiatal terhességnél, ha pedig megjött, akkor szinte biztos, hogy teljesen kitisztultál, nincs további teendő.

Esetleg csináltál tesztet a vérzés után? Ha az negatív, akkor szerintem kezdődik az új ciklus, új próbálkozás, remélhetőleg siketesebb lesz, mint az előző!

Nekem egyébként volt missed ab-om is műtéttel, utána kémiaim (vérvétel+teszt alapján), akkor azért felhívtam a dokimat, annyit mondott, hogy nem kell foglalkozni vele, az nőgyógyászati szempontból olyan, mintha semmi nem is lett volna.

nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha arra alapozok, hogy anyukámnak amíg terhes volt velem végig "megjött", az alapján bármi lehet:D (Neki csak ilyen nagyon gyenge "havija" volt a terhességi alatt.) Persze a kémiai is benne van a pakliba.


Én a helyedben még tesztelnék miután elmúlik a vérzés

nov. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tesztelek majd, ha vettem tesztet és megírom majd, hogy mi volt az eredmény.
nov. 22. 03:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell mestruácio előtt tesztelni .Ha nem tesztelsz,nem is tudsz rola.Nem kell orvoshoz menni,miért kéne ?
nov. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Először csinálj még egy tesztet
nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Az orvost a vérzés megváltozása miatt kérdeztem, mert most viszonylag sokat barnáztam, ami nem jellemző nálam.
nov. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!