Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapja szültem. Félek,...

3 hónapja szültem. Félek, hogy terhes vagyok újra. A teszten 1 sötét és egy nagyon halvány csík van, ez terhesség vagy csak az előző terhességem miatt lehetett bennem a hcg hormon és azért van a halvány csík?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csináltam a tesztet és akkor nem láttam a csíkot. Ma ki akartam dobni és ma láttam meg a halvány második csíkot.
2010. máj. 27. 07:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha időn túl jött ki, akkor nem értékelhető. Inkább csinálj most reggel egy másikat, ha azon időn belül kijön a csík, akkor az baba, ha nem, akkor nyugi, nem vagy terhes. 3 hónappal a szülés után akkor van a szervezetedben hcg, ha újra terhes vagy.
2010. máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ok! Köszi!

Csak azt nem értem időn túl miért lesz csík?

2010. máj. 27. 07:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én most igy jártam csak én azért dobtam ki mert megint negativnak láttam és elkeseredtem. Csak kb 2 óra mulva vettem észre a halvány második vonalat. Azota lett még kétt pozitiv tesztem amit rendesen az előirtak szerint csináltam. Ha a beteg tájékoztatott elolvasod a teszt 2-3 hónapig tartja a teszt eredményét.
2010. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hááát ez most nagyon nem jönne nekem jól!
2010. máj. 27. 07:45
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nem akarlak elkeseríteni,de akkor is pozitív, ha időn túl jön ki.Ugyanis a semmitől nem színeződik el!Főleg, mert délutáni vizeletből csináltad.Ha már abból is kimutatja, akkor esélyes a baba!Az igaz, hogy rajta van a tájékoztatón, hogy nem megbízható az eredmény, ha nem időben olvasod le.De ha a csík színes, akármilyen halvány is, az pozitív.Mert mástól nem jelenik meg.
2010. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is azért félek mert semmitől nem színeződik el.Holnap csinálok egy reggeli első vizeletest.
2010. máj. 27. 07:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem annak idején lett egy időn túli pozitívam,majd másnap reggel egy negatív.másfél hét múlva csináltam más miatt még 1t,az pedig pozitív lett.írd meg,mi az eredmény.
2010. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp csinálj még egyet, de valószínű, nem a semmitől lett pozitív.

Nem marad a szervezetben hcg, ha van, akkor azért van, mert babát vársz.

Több olyan nőt is ismerek, akik 3 hónappal szülés után estek teherbe. Az elején nehéz volt a kicsikkel, de aztán nagyon szuper, hogy kicsi lett a korkülönbség. Ne keseredj el nagyon.

2010. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon halvány ám. Szinte alig látszik de tény , hogy ott van valami. Egy csík.

Sajnos én császáros vagyok úgyhogy szerintem nekem nem lehetne megtartani a belső varratok miatt, még korai.

Köszi a válaszokat!

Mindenképp megírom mi az eredmény!

2010. máj. 27. 08:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pozitív, de ha tizes érzékenységűt csinálsz, akár napközben is, az ki fogja mutatni, csak előtte ne igyál legalább két órát, és ne is menj ki ha lehet 3 órán keresztül.
2010. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!