Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja szültem. Félek,...

3 hónapja szültem. Félek, hogy terhes vagyok újra. A teszten 1 sötét és egy nagyon halvány csík van, ez terhesség vagy csak az előző terhességem miatt lehetett bennem a hcg hormon és azért van a halvány csík?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
terhes vagy! menj el orvoshoz!
2010. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Reggel még tesztelek egyet.
2010. máj. 27. 10:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is terhes vagy.
2010. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
háttt sztem is kistesó van a dologban.én is 3 hónapja szültem át tudom érezni h most mi játszodik le benned...3 hós pici lány anyuja
2010. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! Nagyon rossz mert császáros vagyok és a belső varratok miatt semmiképp nem tarthatom meg. Nagyon , nagyon halvány a csík, elsőre nem is látszik. Ha terhes vagyok már 6 hetesnek kell lennie és azt gondolom annak jobban kellene látszani. Az elsőnél egyértelmű volt.

Majd holnap kiderül.

2010. máj. 27. 10:58
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónapja szültél, akkor már a hcg hormon elméletileg nincs a szervezetedben!! Ez terhesség lesz, vagy valami hormonzavar!Mindenképp keress fel egy dokit, mert súlyos következményei lehetnek egy ilyen korai terhességnek!Mármint a császár utáni időintervallumra értem!Sajna nem fogják engedni hogy megtartsd!
2010. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondhatja meg az orvos,hogy vetesse el!Mi az hogy nem fogják engedni megtartsa???Ez hülyeség...az orvos tanácsot adhat,az anya meg apa dönt!
2010. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló cipőben az édesanya egészsége érdekében azt fogják mondani vetesse el, mert szétrepedhet a friss varrat, és akár az édesanya életébe is kerülhet!!
2010. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, ez veszélyes lenne. Lehet, hogy én döntök de ha az orvos azt mondja, hogy megtarthatom de szétreped a méhem én nem kockáztatok. Ő ért hozzá és én elfogadom a tanácsát. Én voltam a hülye mert vigyáznom kellett volna. Sajnos nem gondoltam, hogy ez lesz.

Csak 1x nem védekeztünk.

2010. máj. 27. 17:05
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Védekezés és nem lennél most terhes:)))
2010. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!