Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megvastagodott nyalkahartyab...

A megvastagodott nyalkahartyabol lehet terhesseg is?10mm.2021 dec.2 an csaszaroztak,és most okt.13.an jött meg először.

Figyelt kérdés
Október óta nem jött meg eddig.voltam hétfőn orvosnál,azt írta leletre hogy tojasnyi uterus.10mm nyalkahartya.annyit mondott hogy 1-2 héten belül megfog jonni.azota se jött meg.van esely terhessegre?
nov. 23. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csinálni én fogok? :)
nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már csináltam,de az negatív lett.lehet későn volt pete érés.barmi lehet.remelem nem fog megjonni.fogok meg csinálni tesztet
nov. 23. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha október 13.-an volt meg akkor november 13-an kellett volna megjonnie(30 nappal számolok)ha terhes lennél akkor bőven már kimutatna a teszt.

Hacsak nem csúszott az ovis persze.

nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nyalkahartya az vastagodott.azert nem értem.mar meg kelet volna jönnie.nem tudom pete érés mikor lehetett.lehet később volt.mindegy nem jön meg jövő hétig,csinálok új tesztet
nov. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!