Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy tudom, hogy a nyálkás,...

Úgy tudom, hogy a nyálkás, nyúlós vérzés a megvastagodott nyálkahártyától van. Nekem ma pont így fog megjönni. Lehetséges baba?

Figyelt kérdés
Soha nem jött még meg így. És igazából ma sem jött meg,csak nyálkás,barna szerű jött. Hasonló,mint mikor indultam szülni és ilyen sokszínű valami jött. Nagyon nyálkás volt,de azóta sincs semmi és a hőm is 37. Van még esély? Pici remény? Esetleg valakinek volt hasonló tapasztalata?
2015. dec. 11. 11:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Tegnap óta késik egyébként! Még nem csináltam tesztet!
2015. dec. 11. 11:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt és most vagyok 13 hetes kismama! Szerintem tesztelj egyet és írd le az eredményt!
2015. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár baba van, akár menstruáció lesz, várt előtt MINDIG vastag a nyálkahártya (már ha egészséges vagy).
2015. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt csak sok sok és nem barnás hanem durvább.most vagyol 7 hetes :)
2015. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg:)
2015. dec. 12. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Teszt??? :))) Varjuk!
2015. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj és írd meg az eredményt!
2015. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Azóta sem jött meg úgy,azóta kétszer volt valami kis barna,ma pedig leszakad a hasam alja. Olyan fura és kellemetlen mert olyan mintha kő lenne a hasamban. Éjszaka sem tudtam hason aludni mert visszaszúrt. Egyébként reggel teszteltem és negatív. Valami hormon okozhatja szerintem,még karácsony előtt elmegyek a dokihoz!

2015. dec. 15. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!