Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a terhességre?

Van még esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma 8 napja késik.

Október 18-án volt az utolsó menstruációm első napja. Menstruáció előtt 2 nappal miközben vásároltam bele görcsölt vagy nyilalt vagy nem is tudom el mondani milyen fajta fájdalom volt, a bal oldali petefészkembe,de nagyon fájt le kellet ülnöm nagyon is eltért a menstruációm fájdalmától. Ez tartott kB 3 órát és el múlt mintha el vágták volna a drótot.

2 nap múlva a menstruációm ideje napján enyhén el kezdett görcsölni a hasam és ez a fajta enyhe görcsölés tartott 5 napig mára az is el múlt és menstruáció sehol. Csináltam 2 terhességi tesztet 1x 2 nap késés után meg 4 nap késés után de negatív lett mind a kettő. Ma mikor fel ébredtem el kezdet feszülni a mellem meg a bimboim is fájnak de enyhén. Nekem mindig menstruáció előtt 4 nappal kB el kezd fájni a mellem onnan tudom meg fog jönni, most ez ki marad most kezd fájni 8 nap késésnél. Van még remény hogy terhes legyek? Vagy már ki mutata volna akkor a teszt? Van akinek menstruáció előtt ki mutatja a teszt , én már nem reménykedem de hátha járt már így valaki. El felejtettem említeni 31 naposak a ciklusaim és ma járok a 39 ciklus napon.


nov. 25. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha később volt az ovud, akkor lehet. De az is lehet, hogy csak késik valami miatt. Ha nem jön meg, tesztelj 2 naponta.
nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Atz a fájdalom, nagyon ovu fájdalomnak tünik.

Így onnan 14 nap kb hogy megjön, vagy lesz + a teszt

nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
nov. 25. 09:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az ovum meg volt 4-dikén .
nov. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!