Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes szerintetek...

Mikor érdemes szerintetek tesztelni?

Figyelt kérdés

3 nap múlva kéne megjönnie. Ovukor együtt voltunk, ma van a 9.dpo. Tegnap előtt és tegnap, azaz 5-4 nappal a nemvárt előtt görcsölgettem, mensi szerű görcsök, meg tegnap (4 nappal a nemvárt előtt) volt a tisztaságin ilyen halvány barnás-rózsaszínes kis folt. Tegnap estére a görcs elmúlt, mára pedig ilyen feszülő érzést érzek a méhemnél. Voltam már terhes, ahhoz tudnám hasonlítani az érzést, mint mikor keményedik a hasam.

Mindenképp várjam meg legalább a nemvárt napját?


nov. 27. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Ezt te is eltudod dönteni.

Vagy tesztelsz vagy nem. Én nagy tesztelő voltam és a 10es teszt mindig hamar mutatta.

nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt teszteltem (8.dpo) bevallom teszteltem, de az érthetően negatív lett. Ezért kérdeztem, hogy meddig érdemes várni.
nov. 27. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

"Mikor érdemes szerintetek tesztelni?"


Amikor már pár napja késik a menstruáció

nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Én is teszteltem 8-9.dpo-kon (igaz 25-el), negatív. Aztán 11.dpo-n időn túl nagyon nagyon halvány, de pozitív lett egy érzékenyebb teszt. Mivel nekem sosem volt időn túl csík, pedig sokat teszteltem már, jó jelnek vettem. Másnapra csak 25-ös tesztem volt, viszont az is pozitív lett, igaz időn túl szinten (1-2 perccel később). Na 13.napra vettem egy Predit és az viszont már gyönyörű pozitív lett. ☺️ Megerősítés képen 3 nap múlva csináltam egy 25-öst is, pozitív lett szintén.

Szóval mindenkepp tesztelj még 1-2 nap múlva, ha nem jön meg.

nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

8dpo delutáni vizeletből egyertelmű pozi lett a predictor.NEKEM!ez nem törvényszerü.

1es

nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre még van 3 napom a nemvártig, nem tudom, ha szerdán a 11.dpo-n tesztelnék, akkor mutatna-e valamit ha esetleg sikeres ez a hónap..
nov. 27. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
4 nap múlva.
nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
1 hét múlva csinálnék legkorábban, de inkább 10 nap
nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

11 dpon már egy 10 teszt mutatja.

Nagy tesztelő vagyok, sok kémiaival, 9dpon legtöbbször + volt, 11 dpon minden esetben + volt ha elindult valami

nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!