Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek vagy várjam ki...

Babyka07 kérdése:

Tesztelhetek vagy várjam ki azt a pár napot ??

Figyelt kérdés
Sziasztok ha 16-17-18 voltunk együtt párommal és 21 volt az ovulaciom. Lehet belőle baba 4 nap van a nem vártig. Köszönöm szépen a válaszokat

dec. 1. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van olyan érzékeny teszt ami már mutathat valamit, de a vizeletes teszt eredménye sok mindentől függ, van akinek az csak a 8.héten lesz poz.
dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan lombikom volt, de a beültetéstől számított 4.nap már mutatta a pozitívot.

Rendes teherbe esésnél az ovulàcio után 2-3 héttel már mutatja a teszt.

dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet belőle baba. Holnap reggel már próbálkozhatsz egy 10-es teszttel, ha tényleg aznap volt ovu, akkor már jó eséllyel mutatnia kéne.
dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Predictor Earlyvel csinálnám a tesztet. Az baromira érzékeny és nem szokott tévedni. 2-es voltam.
dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#2:milyen protokollal volt? Nekünk rövid protokollal volt, most vagyunk ET+9. napon, a 10-es teszt nem mutat semmit, nem tudom ezt mire vélni.
dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös! Hosszú protokoll volt, kín szenvedés, de tényleg, főleg úgy, hogy 20db petesejtet tudtak leszivni és ebből csak kettő darab jutott el az ötödik napig, a többi kuka (17-et tudtak amúgy megtermékenyíteni és 15 kezdett el osztódni) és mivel túlstimulàltak, így őket is fagyasztottàk és egy hónap múlva ültették be. Öt naposan ugye. De nekem a beültetés után mondom már a 4.nap halvány pozitív lett a Predictor teszt. Nem tudom ti hány naposakat kaptatok vissza, de még lehet bármi. Mikor 3 naposakat kaptam vissza akkor beültetés után 7 nappal lett pozitív a teszt, de akkor el is vetéltem.
dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Mi 2db. 2 naposat kaptunk vissza. Nekünk 7 petesejtből 2 maradt a második napra normál IVF-fel.
dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor még lehet ám pozitív az a teszt! Főleg ha egy baba van, akkor nem olyan mértékben nő a Hcg szóval később mutatja ki a teszt.
dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 es teszt már mutatná
dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esedékes mensi előtt öt nappal nekem kimutatta, valamilyen extra teszt, nem a szokásos terhességi. Hat nappal az esedékesség előtt ki tudja mutatni.
dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!