Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 7. DPO napon vagyok elvileg...

A 7. DPO napon vagyok elvileg a Fertility oldal szerint. Mikor tesztelhetek, hogy mutasson is valamit, és mikorra ne várjam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
12-14 napon érzékeny teszztel.Én ma vagyok a 11 napon.
2009. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

14. nap előtt ne tesztelj szerintem, akkor nekem is negatív volt még a tesztem.A menzi elmaradása után 1 nappal viszont már erős pozitív volt, ezért azt ajánlom várj még 7-8 napot. Remélem sikerül!

16 heteske

2009. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok a válaszért és a drukkért is. Remélem addig nem esik le a hőm, és tényleg lesz értelme tesztelni :)
2009. aug. 28. 09:23
 4/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Neked drukkolok, hogy sikerüljön, már csak 1-2 nap, és ellőheted a tesztet.

2. válaszoló: Neked pedig szívből gratulálok a Babához!

2009. aug. 28. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

ma a 12 napon 10 es érzékenységüt ellőttem de negativ sajnos:-(

2009. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom, de remélem csak azért, mert korán teszteltél! Én is ellőttem egyet, de nekem is neg. lett. Túl kiváncsi voltam :(
2009. aug. 29. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Lányok, nyugalom! Tudom, hogy nehéz, nekem is az segített, hogy egy csomó programot csináltunk magunknak és időm sem lett volna tesztelni.

Várjátok ki a menzi napját (de min. 14 dpo-t) és ha nem jön meg akkor teszteljetek. Én nagyon szurkolok!

16 heteske

2009. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első vagyok,ma vagyok a 14 napon és nega a tesztem:-(
2009. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a biztatást, ránk fér szerintem :(

Sajnálom, hogy megint neg-at teszteltél, remélem csak azért, mert még túl kevés a HCG-d :-) Szorítok Neked, és ird meg mindenképp, ha ellőttél egy másik tesztet is pár nap múlva. Én legközelebb majd szombaton fogok, de fogalmam sincs mitől késik ennyit, ma már a 48. napon járok. Igaz, múltkor 23-ra jött meg...fene se érti. De úgyis megyek majd dokihoz a közeljövőben rákszűrésre, hátha mond valami okosat. Ma leesett a hőm, a fertility már nem is jelez ismét, úgyhogy DPO nap eltűnt rajta.

2009. aug. 31. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!