Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 26 napos...

Lehetek terhes? 26 napos ciklus, 30. Napon negatív teszt, ma a 32. Nap, hányinger, mensinek semmi jele.

Figyelt kérdés
Szedek Inofolicot, olvastam h az is okozhat késést.

dec. 6. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most infolic nélkül is ezt produkálom ugyanúgy 26 napos ciklussal, 29. napon negatív teszttel 😁 De lehet neked szerintem az inozitoltól. Hivatott javítani a peteérés minőségén, ami bizony eredményezhet hosszabb ciklusokat akár.
dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig is szedtem inozitolt, viszont eddig Gynositolt, attól mindig pontosan jött meg, úh nem értem 😁 Te milyen tesztet csináltál?
dec. 6. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Facelle. Szóval már illett volna mutatnia valamit. Nem tudom mi van, mert nekem sem szokott ilyen lenni különben. Ugyanazt az inozitol+-t szedem hónapok óta. Kémiai terhesség miatt szokott csak késni, de annál azért ilyenkorra már látszani szokott valami a teszten. Aztán lehet, hogy csak mostanra fejti ki jótékony hatását az inozitol.
dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de persze csodak mindig vannak, tesztelj ma is.

De alapvetoen 4 nap kesesnel mar leugrott volna a masodik csik.

dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak késett...
márc. 2. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Remélem hamarosan összejön! Régóta próbálkoztok?
márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!