Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztet érdemes venni?

Melyik tesztet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal egy ideje próbálkozunk az első babával, úgy néz ki, hogy most össze jött. Tegnapi napra nem vártam és nem is jött meg, legkésőbb holnap reggel tesztelek. Melyik tesztet ajánlanátok, ami tuti megbízható?



dec. 6. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Facelle (rossman) és Predictor, mindkettő 10-es érzékenységű kimutatta már korán.
dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannos Facelle és Predictor Early a legjobbak, de nemvárt után már bármelyik kimutatja, úgyhogy szerintem nyugodtan veheted a legolcsóbbat is.
dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor (1-2 napis késésnél) már tényleg ki kellene mutatnia mindnek.

Viszont ha szépet szeretnél, hogy eltedd emlékbe, én a Facelle kazettás tesztjét ajánlom, azon mostanra két közel egyforma sötét csíknak kellene lenni, ha tényleg összejött! :)

dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Késésnél már bármelyik mutatja.
dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én először egy olcsó xepillel néztem és mikor azon is látszott akkor vettem egy predictort hogy legyen egy “szép” amit megmutatok páromnak.
dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Annika2 ***** válasza:
Szia! Én is a Predictor Earlyre voksolok. És szívből gratulálok Nektek!
dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!