Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 07.12-én a párommal elkezdtük...

07.12-én a párommal elkezdtük a baba "szervezést" ma kellett volna meg jönnie de nem jött meg. Mikor érdemes tesztet venni? Mi lehet az oka hogy nem jött meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Én nem várt előtt 2 nappal teszteltem pozitívat, de ha már késik Neked,akkor akár már nem is kell reggeli elso vizeletbol tesztelned.

Vegyel holnap tesztet, s csináld meg. Esélyes h sikerült, ha késik.

2018. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2018. júl. 16. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 4 napja kezdtetek bele? Aha. Akkor a tanácsom, hogy egy biosz könyvet olvass előbb. Tudod hogy mi az a peteérés, beágyazódás? Rossz időben volt eleve, ugyanis ha ma kellett volna megjöjjön kb..2 hete volt peteérésed. Akkor kellett volna kezdeni. Ha spontán peteérésed lett valami csoda folytán, akkor is 28.-a körül kéne tesztelni. Kizártnak tartom, hogy most terhes vagy.
2018. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne terhes ha még csak egy hét se telt el az első védekezés nélküli óta? Isten gyere le.
2018. júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem tudni semmit a teherbeesesrol...Remiszto.
2018. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba "szervezés" alapja hogy peteeréskor szervezd! Szóval most tuti nem kell tesztet venni, olvass utána mikor van peteérés és ha következő hónapban akkor szervezkedtek talán sikerül.
2018. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, tudod ez igy megy, csutortokon dugsz , es kedden mar terhes vagy, ki is mutatja am a teszt!


Valaki kapcsoljon villanyt, konyorgom !!!!

Az ilyen szaporodik, mi lesz itt 20 ev mulva?!

2018. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Háhá. Majd ha 1-2 hét eltelik akkor nézz tesztet. Nem olyan egyszerű ám a babát összehozni, hogy beléd megy és kész is.. Nekünk 4 hónap volt...

Amúgy meg hogy nem jött meg az lehet jele mivel 24 óra alatt feljut a kis huncut és akkor a tested érzi hogy valami van,de ezt a teszt biztosan nem mutatja még ki. De inkább az idegesség meg izgalom miatt nem jött meg..

2018. júl. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!