Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután már a fiú elment, a...

Miután már a fiú elment, a lány lehet-e terhes annak ellenére, hogy az elélvezés nem valósult meg a női nemiszervnél, csak a közvetlen közelében🤔??

Figyelt kérdés
Tehát a behatolás csak a szeretkezés elején történt meg.

dec. 7. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Előváladékról hallottál már?
dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
58%
Elvileg igen. Gyakorlatilag kicsi az esélye.
dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Önmagában az előváladéktól nem lehet teherbeesni, viszont benne maradt maradék spermától igen.

De ha mondjuk elment a pasi , elmegy pisilni, akkor már nincs ott a maradék.

De ha elment a pasi, nem ment el pisilni és megy a kövi kör akkor már nagyobb az esély.

dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Tehát nem élvezett bele a fiú a lányba ergó nem terhes.Ahhoz hogy terhes legyen ahhoz belekell élveznie, hisz bármennyire is hihetetlen a spermából lesz gyerek..Aki meg aztmondja hogy előváladék stb 9évig szexeltem megszakitásosan és sosem estem teherbe csak akkor amikor akartuk a babát és belém élvezett..
dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
4-es, mi is megszakítással védekeztünk, most 8 hónapos a nem tervezett kislányom. És időben ki lett húzva. De amúgy nem tudom miért lett a 3-as válaszom lepontozva amikor úgy van.
dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem akkor az ott nem lett időben kihúzva..Nem létezik...Amikor eldöntöttük hogy babát szeretnénk belém élvezett és egyből teherbe estem..Lehet hogy akkor nem figyelt eléggé a párod..
dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem pontoztalak le, nem pontoztam senkit sem se fel se le ez alatt a kérdés alatt.
dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kihúzta időben, erre mindig alaposan figyeltünk.
dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl én sose tudtam mikor ovulálok sose figyeltünk erre.Bizonyos esetekben akkor nálatok az előváladékból baba lett.De legtöbb esetben ez nem fordul elő.
dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj ez a elővàladéktól terhes lenni olyan mint nyerni a lottón. Megvan rá az a minimális esély de úgy se lesz belőle semmi. Hitegetés megy. Sose lett gyerek pedig mindig megszakítással védekezünk.
dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!