Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb, mint egy ev utan fogamza...

Tobb, mint egy ev utan fogamzasgatlo rendszeres szedese mellett teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Sose probaltuk ugy rendesen a parommal, hogy esetleg belem menne, mert feltunk nehogy... Ha esetleg kiprobalnank lehet baj? Honnan tudhatom, hogy a gyogyszer amit szedek(lindynette 20)tenyleg bevallt nekem? Ha meg nem probaltuk "ugy rendesen"!?!

2020. okt. 11. 08:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tájékoztatóban leírtak szerint szeded, akkor nagy baj nem lehet. Akik gyógyszer mellett lesznek terhesek, azok általában nem voltak képesek értelmezni a szöveget.

De ha nagyon nagy baj lenne egy esetleges terhesség, akkor ne kockaztassatok.

De elvileg nagyon jól véd.

2020. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek szedsz gyógyszert ha úgyse csináljátok. Akkor feleslegesen terheled magad hormonokkal.
2020. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt most én sem értem.

Ha nem a szex miatt szeded, akkor miért?

Felesleges hormonbomba a szervezetednek.


Egyébként én is csak azt tudom mondani, hogy ha a betegtájékoztatóban leírtakat betartod, baj nem lehet

2020. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 15 évig szedtem gyógyszert és mindig belém élvezett a partnerem, én úgy szeretem. Amikor hasmenésem volt vagy elfelejtettem bevenni, kiegészítő módszert alkalmaztunk. Egyszer sem lettem terhes gyógyszer mellett, úgy hogy elég termékeny vagyok, mindkét gyerek elsőre összejött, amikor próbálkoztunk.

Ha betartod a betegtájékoztatóban foglaltakat, nem kell tartanod a terhességtől, akárhova is megy a sperma :)

2020. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kb 5-6 évig szedtem a Lindyt egyhuzamban és nem lettem terhes mellette.
2020. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

8 év fog.gátló szedése után elsőre terhes lettem.

Mondjuk én azért szedtem gyógyszert, hogy nyugodtan elmenjen bennem a párom.. amúgy nem sok értelme, ha csak nem valami olyan orvosi oka van.

Utána ismét szedtem 3 évet, a tesóra fél évet vártunk a tabi abbahagyása után.

2020. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csináljak csak nem élvez bele a fiú, ha jól ertem. Ha rendesen szeded és nem felejted el nem szedsz más gyógyszert stb akkor nyugodtan engedjétek el magatokat.
2020. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minek szeded? Arra való, hogy önmagában védelmet adjon. Természetesen, ha nem tartod be a megfelelő előírásokat, akkor lehetsz mellette terhes. De ha mindent betartasz, akkor gyakorlatilag lehetetlen. Én jelenleg is fogamzásgátlóval védekezem, ha összességében nézem, hogy mennyit szedtem tablettát, akkor kb. 10 évre is tehető az idő, soha nem lettem mellette terhes. Amikor az lettem, akkor terveztük és még védekezés nélkül is több, mint fél évig tartott, mire terhes lettem.
2020. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi szeretkezunk, csak mivel ez se 100 % os azt irtak, ezert azzal pluszba vedekeztunk eddig, hogy nem elvezett belém, mert most veletlenul se szeretnenk babát. Ovszert nagyon nem birjuk, ezert ezt a megszakitasos modszert alkalmaztuk plusz vedekezeskent, csak most valahogy kiprobalnank, de nem szeretnek bajt.
2020. okt. 12. 08:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Abszolut abortusz ellenes vagyok, igy ha megfoganna a baba, biztos nem vetetnem el viszont a mostani elethelyzetunk nem adott erre a feladatra sajnos. Ezert fontos szamomra a 100 % os vedelem.
2020. okt. 12. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!