Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondoltok? Ez így...

Ti mit gondoltok? Ez így teljesen lehetetlen szerintetek is, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Egy kommentben olvastam, aki igaz, csak poénkodott, de én is elgondolkodtam rajta, annak ellenére vagyok elég érett, tudom hogy nem igaz. De valaha történhetne ilyen valakivel?


“Ha ilyeneken akarsz gondolkodni már inkább arra gondolj, hogy ahogy letörlöd a kezedre nem e kerül véletlenül a törlés során és a gumira a kezedről, mikor felteszed. 😁”

Az eredeti kérdés is baromság volt, hogy mikor letörli zsepivel élvezés után és óvszert húz akkor kerülhet e ki mégis valahogy az óvszer külsejére spermium.



2018. szept. 26. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
?? Óvszert elélvezés előtt kell felhúzni.
2018. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom orálisan élvezett el..
2018. szept. 26. 12:12
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom a spermiumok szabad levegőn elpusztulnak, tehát ha kézre jut, vagy valahova kintre, valószínűleg másodperceken belül életképtelenné válnak. Ugyanez ha vízzel érintkezik, elpusztulnak
2019. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!