Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható az ovuláci...

Mennyire megbízható az ovulációs teszt? Ajánlotok valami megbízhatót?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
dec. 9. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Jók ezek a tesztek, de nem csodatevők. Ezekből is van különböző erősségű, ki kell tapasztalni, neked melyik a megfelelő. Ezen kívül, ezek a tesztek csak az ovulációt megelőző LH csúcsot mutatják, de ez még nem garancia arra, hogy meg is történt a tüszőrepedés. Összességében azért hasznos tud lenni, főleg ha mondjuk elég ritkán tud/akar együttlenni a pár vagy ha mondjuk valakinek nem olyan rendszeres, szabályos ciklusa van.


Én a rossmannak a saját márkás ovu tesztjét szeretem, facelle a neve.

Én 2 hónapig használtam, de nekem szabályos 28-29 napos ciklusaim vannak mindig, így tudtam mikor ovulálok, a teszt csak megerősítette ezt, nem láttam értelmét tovább használni.

dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én a premom amazonról rendelhető tesztekre esküszöm, bár csak ezt próbáltam.3 hónap alatt teherbe estem.
dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen sajnos össze vissza a ciklusom!!

Most pl sajnos ma jött meg!!

Most 26 napra jött meg!!

dec. 9. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! A Billings módszernek nézz utána, a a méhnyaknyákod minősége alapján tudod te magad meghatározni az ovulációd pillanatát. Babatervezéshez és terhesség elkerüléséhez is használhatod később ezt a fajta tudást.
dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 nagyon köszönöm neked
dec. 11. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló. Ezt a módszert én annyira nem ajánlanám. Mikor teherbeestem semmilyen nyákom nem volt. El is engedtem azt a hónapot és pont akkor jött össze. Az összes többi hónapban nagy mennyiségben volt.
dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 köszi h ezt megosztottad! A billings alapján nézted egyébként anno a nyákot?

Én nem követem a módszert, de akik igen, ők mondják, hogy a nyákból teljesen leolvasható, hogy éppen mi zajlik benned (akkor is, ha nagyon nagyon kevés van belőle), csak meg kell tanulni, mire kell közben figyelni.

dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes mert az elmúlt 2 hónapban nyákos váladék nem is volt,viszont ugyanúgy fájt a hasam ahogy szokott peteérésnél!!
dec. 11. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es: igen tudom hogyan kell nézni. 13 hetes terhes vagyok. 2,5 évig próbálkoztunk. Olyan száraz hónapom volt mint még soha, mégis akkor jött össze. Nem volt mit nézegetnem, mert minimális nyákom se volt, ezért engedtem el azt a hónapot. Nekem nem vált be, másnak lehet igen. Voltak olyan hónapjaim, hogy rengetek nyákom volt jó minőségben és mégse volt siker. Van már egy 4 éves lányom nálam nem figyeltem ilyeneket, mert 3. hónapban összejött
dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!