Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezeket a...

Megnéznétek nekem ezeket a képeket? Alul. A448609es a tesztem amin mintha ott lenne a csík és negatívot is csináltam róla. A 448617es pedig ugyanaz, csak kicsit javítottunk a kontraszton, mert homályos volt a a kép.

Figyelt kérdés

/448609.t.jpg[/IMG][/URL]

/448617.t.jpg[/IMG][/URL]


2010. okt. 21. 13:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
71%

A második teszten egyértelműen halvány csík látszik. Szerintem babás vagy :)


Ha az "anyját" meg a "fenébe " káromkodásnak számít akkor most én is nagyon szégyellem magam :)

Az utána következő kommentekre már nem reagálnék, ott már tényleg eldurvult a hangnem egy kicsit :)

Nyugi csajok!! :)

2010. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Jaj de jó lenne ha tényleg igaz lenne!!!!!Clostyval tudták csak meghozni a mensimet 1 év szünet után.Előző két hónapban volt mensim 31 és 33ik napokon jött meg.Most nem volt closty és még semmi jele a mensinek csak néhány babás tünetem van.Istenem!Lehet h csoda történt....
2010. okt. 21. 14:12
 23/35 anonim ***** válasza:

Szia! Nem szólnék bele én sem az előzményekbe, de a kérdésedre válaszolnék :)

Nekem kereken egy hete még ennél is halvány volt a tesztem. Aztán 5 napig nem erősödött semmit (ugyan ilyen teszttel csináltam én is) aztán tegnap már szép 2 csíkos volt! :) Jövőhéten megyek az első uh-ra!!

Szerintem Baba! :)

Csak csendesen még, de: gratulálok!

2010. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Szerintem ott van az a csík! :)

A beszólásokon ne idegeskedj, ez egy ilyen oldal. Vannak akik itt élik ki magukat, de szerencsére van sok aranyos válaszadó is.

Nem értem miért kellett neked ugrani, nem másnak szitkozódtál! Ennyi bőven belefér, mutasson bárki egy olyan embert, aki ha sokadszor fut neki valaminek, és nem sikerül, nem ereszt meg egy laza káromkodást!

2010. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
a halvány csíkos vagyok akinek szintén így volt...hidd el szerintem tuti terhes vagy :) tesztelj holnap is utána is ..és hidd el egyre jobban fog majd látszódni én is ezt csináltam :D terhes is voltam :D szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív, mert a negatívja is látszik, halkan gratulálok neked.

Nem értem miért okoz valakinek az őrőmőt, hogy minden kérdésbe beleüti az orrát. Unatkozik biztosan.

2010. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

14:14-es vagyok!

én is úgy csináltam ahogy az előző válaszoló mesélte! :)

minde nap csináltam. Bár nekem nem erősödött napról-napra, de olyan jó volt minden reggel látni! :) Aztán az az erős 2 csíkos... :)

Én is szinte 100%-ra mondom, hogy Kisbaba van a dologban! :)

2010. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is ott a két csík, a 3. képen jól látszik.


Mikor a számítógépen próbálkozok, én pont ugyanígy szoktam érezni (a felrobbanok és társaira gondolok ;) )

2010. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
79%

SZia, szerintem is két csík:) Két nap múlva erősebb lesz:)

Carmennel meg ne foglalkozz, biztos rossz napja van, nem kicsit reagálta túl a te semmi kis szitkozódásodat.

Biztos ő soha nem káromkodott életében:)

2010. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Én látom :)

Nekem is ilyen halvány tesztnek indult, aztán már mindjárt 1 éves :) Szóval drukkolok, hogy erősödjön :)

2010. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!