Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan teszted, amin a 2....

Volt olyan teszted, amin a 2. csík olyan halovány hogy csak kinti fénynél láttad, mégis babát jelentett? De azért látom ha erősen nézem!

Figyelt kérdés
Ja a ciklusom 30-31 napos,és ma a 28. napom van.Illetve lombik beültetés+ 8 nap.Sajnos nyáron volt ilyen halvány tesztem,de csak két napig,és utána már csak negatív:(
2011. nov. 3. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem, de én nem voltam lombikos. Menzi előtt 1 nappal nagyon halvány alig látható +. Most 17 hetes vagyok.

Drukkolok neked:D

2011. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha valamit tényleg látok ott akkor az mindenképp HCG-t jelent a szervezetben?
2011. nov. 3. 15:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen. Fényképezd le és tedd fel a www.kepfeltoltes.hu-ra :)
2011. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én aznap teszteltem, mikor meg kellett volna jönnie és annyira halvány volt a második csík, hogy nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ott van e, körbemutogattam anyumnak is, ők sem tudták eldönteni. Ott volt, ennek már lassan három éve. Szorítok neked!
2011. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos a fényképen egyáltalán nem látszik!Ha a mensit veszem alapul,akkor nagyon korai 2-3 nappal előtte,de ha a lombikos dátumot,akkor meg pláne korai,mert ET+14-en kellene tesztelnem!

Úgy rettegek,hogy megint becsap a teszt,mert ez a 6. lombikom:(

2011. nov. 3. 15:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem mutatom még senkinek,mert fél éve mikor "becsapott" a teszt,akkor szegény férjemet is bezsongattam és nem lett sajnos baba.
2011. nov. 3. 15:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 15:17-es nem tudsz képet felrakni,hogy hasonlítani tudjak?
2011. nov. 3. 15:23
 8/14 A kérdező kommentje:

Sok olyan képet láttam már tesztekről,amire azt írták hogy "nagyon halvány csík".

Na most az enyém mindnél halványabb:((((

2011. nov. 3. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:
15.17-es válaszoló vagyok. Sajnos az a teszt már nincs meg, több mint három éve volt, és közben költözködtünk is. De tényleg annyira halvány volt, hogy anyukám is azt mondta, hogy ez lehet, hogy csak szellemcsík.
2011. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!én szombaton nagyon nagyon halványat teszteltem, hétfőn ugyan azzal a tesztel sokkal erősebbet,de még mindig nem 100%-os és ma is teszteltem egyet másik tesztel az is még mnidg halvány!!:D:D:de itt van érzem, mert keményedik a hasam!:Ddrukkolok nagyon!!
2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!