Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek az 30as...

Van itt olyan, akinek az 30as evei kornyeken valtozott az ovuja? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Fiatalabb 20as eveim kornyeken nagyjabol semmi jele nem volt az ovulaciomnak a tojasos nyakon es a neha-neha beszuro fajdalmon kivul. Igy, a harmincon tul menzesz elotti napokban ALLANDOAN pisilni jarok, sokkal gyakrabban emelygek. Oke, elfogadtam. De tegnap volt ovum (Lh teszttel neztem), es az elotte levo 5-6 napban IS folyamatosan pisilni jartam es BIZSERGETT a mellbimbom. Nem fajt meg semmi, erzekeny se volt, de neha-neha bebizsergett. Masnak is vannak ilyen tunetei ovu elott?

Terhes nem hiszem, hogy lehetek, ugyan voltunk egyutt ket hete, de az ovu teszt alapjan, akkor epp nem volt peteeresem.



dec. 11. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ugyanígy volt. Sőt, ami a kamaszkorom végigkísérte pokoli pms, görcsök, az is 30 után jött vissza. 20 és 30 éves korom között szuperjó, könnyű menzeszem volt, éreztem az ovulációt, stb, 30 után visszarobbant a súlyos pms, az ovuláció körüli időszak pedig őskáosz. Nekem olyankor nagyon fájnak a melleim, nemhogy tojásos a nyák, de rengeteg van, a vesém meg megállíthatatlan olyankor. :D
dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem feltunt, hogy sokkal tobb a nyak is, meg egyszerre vizes es tojasos. Tok furi, de jo tudni, hogy mas is van igy. :D
dec. 11. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer szültem már, így nem tudom, hogy a kor, vagy a szülés változtatta, de sokat változott, igen.

Borzasztóan érzem az ovut, nagyon fáj a hasam, derekam, sok a nyákom, hisztis vagyok, minden bajom van. Rövidebb lett a ciklusom, átlag 28-30 napról 26 körülire csökkent. A menzeszemnél viszont nincs olyan durva pms, mint korábban. Kicsit nyűglődöm, a következő percben meg érzem, hogy valami folyik. Na ez korábban úgy nézett ki, hogy előző nap már világvége hangulat, majd berobbantak a görcsök, de brutálisan és egyszercsak megjött.

dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!