Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mikor is érdemes...

Akkor most mikor is érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés

Mikro érdemes együtt lenni, ha babát szeretnénk? Akik azzal jönnek, hogy “amikor jól esik”, azok inkább ne is írjanak. Természetesen akkor vagyunk együtt, de ovu környékén megpróbálunk “időre” együtt lenni. De most akkor melyik is a megfelelő időpont, amikor a legnagyobb az esély rá?

Indítok egy szavazást, hátha úgy jobban átlátható. Egy ideje próbálkozunk már, persze ez még nem a világ vége, de szeretnénk ha már sikerülne :)

Elvileg mindkettőnkkel minden rendben.

Most ebben a hónapban a pozitív tesztet megelőző 5 napban, és a pozitív teszt napján voltunk együtt. Csak kíváncsi vagyok, mikor mikor a legérdemesebb együtt lenni :)


dec. 12. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Pozitív ovuteszt napján, és az első negatív napon
Pozitív teszt előtti napokban és a pozitív napon
Első negatív napon, vagy később
Egyéb, leírom:
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A várható ovuláció előtti és utáni héten ha kétnaponta van együttlét, akkor 1000% hogy nem múlik az időzítésen.
dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi is a pozitív teszt napján voltunk együtt és az utána lévő nap így jártunk el 5 hónapon keresztül mégsem fogant meg az első 4 hónapban csak az 5.ben.Tehát 1 aktus a pozitív teszt napján este meg másnap este és ennyiböl lett a babánk az 5.hónapban.Szóval igen, hiába ugyanúgy jár el az ember a dologban hónapokig érdekes módon nem fogant meg elsőre.
dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
1es fogalmam sem volt mikor ovulálok...Azthittem hogy a 14 napon a 28 napos ciklusnál.Hát nem. a 19.nap ciklusnap ovuláltam.Aki nem érez semmit ovulációkor nemtudja h miko4 van.Ezért jobb a tesztelés.
dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
1-sel értek egyet, kétnaponta, nekünk is így sikerült.
dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig az elmúlt 6 hónapban 2-3 naponta voltunk együtt, és nem sikerült. Ezért akartam most megpróbálni így, hogy a pozitív teszt előtti napokban, + a pozitív nap. Csak nem tudom, hogy ennek így mennyire van értelme, hogy nagyobb-e az esély valamivel.
dec. 12. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ha 2-3 naponta voltatok együtt és nem jön össze akkor valami áll a háttérben :( Pozitív teszt napján meg másnap aktus és ez a két aktus nekünk eleg volt( ovuláció környéken csak ekkor voltunk együtt) próbáljátok meg így.
dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem hogy ovuláció nem a plussz tesztkor van hanem másnap..
dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem pozitív tesztkor van ovuláció :)

Még komolyabb kivizsgálások nem voltak, csak vérvétel.

Nekem már van egy gyerekem (nem a páromtól).

6 hónapja próbálkozunk, ezidő alatt volt 2 kémiaim, tehát nála sem hiszem hogy gond lenne. Nekem a vérképem tökéletes, pajzsmirigy és progeszteron is. Én fiatal(abb) vagyok, párom 13 évvel idősebb. Természetesen ha 1 év után sem jön össze, akkor megyünk rendes kivizsgálásra. Csak gondoltam megpróbáljuk ovuteszttel addig is, hátha :)

dec. 12. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze egy próbát megér több 2-3 hónapot is végigtesztelhetsz így.6os voltam
dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaz én nem tesztet használtam, mert vannak olyan hónapjaim, amikor közti barnázással jele van nálam az ovunak általában reggeli időszakban, így mikor babát akartunk vártam egy ilyen ciklust, aznap délután majd másnap reggel voltunk együtt és baba lett belőle egyből.
jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!