Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.14-én együtt voltam a...

12.14-én együtt voltam a barátnőmmel, használtunk óvszert, de amikor végeztünk kihúztam, és az óvszer lezuhant. S nem tudom, hova. Lehet-e ebből baj?

Figyelt kérdés

dec. 16. 06:44
 1/7 A kérdező kommentje:
2 nappal a mensije előtt.
dec. 16. 06:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? Nincs meg az óvszer? Mármint... bennemaradt vagy hogy?
dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az óvszer benne maradt a barátnődben?

Ha igen, akkor a világ leghülyébb kérdését tetted fel... persze, hogy baj lehet belőle. Egy idegen tárgy van benne, olyan helyen, ahol nagyon nem kéne lennie. Az már csak hab a tortán, hogy simán teherbe is eshetett.

Kérlek mondd, hogy ez kamu kérdés, vagy csak mi értjük félre.

dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem ezt a lezuhant, és nem tudod hova részt, de ha levegővel érintkezett a sperma, azaz miután kihúztad zuhant le, akárhova is került nem lehet gond.
dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Remélem 4-es értelmezi jól, és arra gondolsz, hogy miután kihúztad lecsúszott az óvszer, és a tartalma folyt ki, csak nem tudod hova. Ha ez így van, és már nem volt a párod közelében, akkor abból nem lehet baj. Azt amúgy is észrevennéd, ha ráfolyt volna valahova.

Viszont jó tanács... ha ilyen könnyen lecsúszik magától is az óvszer, akkor túl nagyot használsz. Ebből viszont lehet gond a későbbiekben, mert simán vissza tud folyni benne a sperma, ha nem zár rendesen.

dec. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Alapból nem lehet baj ha valóban 2 nap mulva kell megjönnie...
dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell kihúzni a szex végén a lankadt péniszt, hogy közben az óvszert egyik kezeddet fogod a farkad tövénél, hogy ne csússzon le. Amúgy én sem értem, kihúztad, leesett az óvszer - kívül volt már, nem kerülhetett sperma a barátnőd hüvelyébe. Vagy úgy érted, hogy kihúztad, leesett és nem találtátok meg egyáltalán? Benne maradt? Az csak észrevettétek volna...
dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!