Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó pszichológust keresek, aki...

Jó pszichológust keresek, aki segítene feldolgozni a stresszt, ami abból adódik, hogy nem sikerül a baba. Hogy sikerüljön!?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy jó kineziológust.
2010. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akarok vitába szállni... de végül is ez az oldal azért van hogy mindenki elmondja a véleményét, a kérdező pedig majd eldönti "kinek hisz". Én egy baba elveszése után (III.trimeszterben) voltam kineziológusnál és pszichológusnál is. Hittem a kineziológiában és akihez mentem, ajánlásra fogadott... mégsem segített. Kicsit oldotta a stresszt, de csak annyira amennyire oldotta egy jó baráti beszélgetés is. A pszichológus viszont csodákat tett!!! Olyan "fegyverekkel" vértezett fel ami segített túllendülnöm a problémákon. Persze kell hozzá a páciens akarása is, de érdemes!!! Sajnos ajánlani nem tudok szakembert, gondolom Pesten kéne... Javaslom keress olyat aki kifejezetten foglalkozik a témával.
2010. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ketteske ***** válasza:
Én a 26. héten vesztettem el a babámat, a kórház azonnal felajánlotta a pszichiáter segítségét, amit én elutasítottam, mert a férjemnél és a családomnál jobban senki sem tudott volna megvigasztalni. Aztán végül elmentem egy hipnotetapeutához, de ő azt mondta 1 hónap után, hogy minden rendben van velem, menjek kineziológushoz, és ugyanígy kineziológushoz küldött a homeopata belgyógyászom is. A kineziológus a tudat alatti stresszeket is oldja, aminek a létezéséről te nem is tudsz, és akkor azt hogy tudnád elmondani egy pszichiáternek? Nekem is a kineziológus vált be, egy év kellett hozzá, de megérte.
2010. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a kineziológiára szavazok.csak kiatartóan kell csinálni nem szabad félbehagyni mert akkor nem teljes a gyógyulás.Próbáld meg és higgy benne.Sok sikert!
2010. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Mi nem igazán hiszünk a kineziológusban meg hasonlókban és azt gondolom, ezeknél a dolgoknál alap, hogy az ember higgyen bennük. Ezért kérdeztem elsősorban pszichológust. Másrészt pedig nincs sok időnk, csak pár besyélgetésre gondoltunk, mert 2 hét van a következő próbálkozásig.
2010. okt. 23. 11:15
 6/7 anonim válasza:

Én tudok neked ajánlani (nekem segített). Kun Zsuzsának hívják, nézd meg a honlapját, ha gondolod.


www.kunzsuzsa.hu


Remélem, neked is olyan sokat fog tudni segíteni, mint nekem. Kitartás!!

2010. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. nov. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!