Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem be esemény utanit, de...

Vettem be esemény utanit, de nem ment el, az aktus után 21-22. órában, menstruacio után 1 nappal voltunk együtt.. 5 nappal később volt 2 napig enyhébb vérzés. Lehetek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés

Most 4 napja késik a mensim, ma reggel nagyon erős gorcseim voltak plussz, szedultem is. Most már jobb. Olyat is hallottam hogy esemenyi után valakinek fájdalmasabb volt a mensije stb..

Remélem megfog jonni.

Ez ugye nem terhesség jele!?

Mennyi esely van a terhességre?



dec. 18. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Az esemény utáni lórúgásnyi hormon, ami akár fél évre felboríthatja a menstruációs ciklusodat. Magyarul valószínűleg egy ideig össze-vissza fogsz menstruálni, késhet, előbb jöhet, kimaradhat stb. A terhességre minimális esély van, de aktus után ~14 nappal már kimutatja a teszt, ha annyira aggódsz. Ha nem akarsz mégegy ilyet, védekezz normálisan.
dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastad a betegtájékoztatót? Abban minden le van írva. Ezek is lehetnek a mellékhatások, meg durvábbak.
dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!