Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzés: esemény...

Pecsételő vérzés: esemény utáni tabletta vagy terhesség miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal lefeküdtünk az ovulációm előtti napon. Használtunk óvszert, de valami történt és ezért úgy döntöttünk, hogy óvintézkedés-képen inkább beveszek egy esemény utáni tablettát. Csak a következő napon, tehát a naptáram szerint az ovulációm napján jutottam el a gyógyszerhez, amit rögtön be is vettem.


Ezután a menstruációm több, mint egy héttel korábban jött meg és csak pecsételő, barnás vérzésem volt. Normál esetben mindig rendszeresen és pontosan jön meg (max. 1-2 nap eltéréssel).


Tudom, hogy nagyon valószínű, hogy az esemény utáni tablettától van a változás, de mégis izgulok, hogy mi van ha terhesség jele, hiszen a tablettát az ovulációm napján vettem be, nem pedig korábban.


Fölösleges izgulnom, vagy azért érdemes majd egy terhességi tesztet csinálnom?


Köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 9. 11:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Meddig tartott ez a pecsételő vérzés ?
2023. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziaa

Igen lehet az esemeny utánitól sőt készülj fel hogy kell a szervezetednek 2-3 hónap mire rendezi sorait

2023. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Nagyjából egy hétig tartott. Tehát tovább, mint ahogy a menzim szokott, de nem is menzi-szerű mennyiségben, sem pedig színben.

2023. szept. 10. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!