Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy jönni...

Mekkora az esélye, hogy jönni fog a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap este úgy döntöttünk a férjemmel, hogy szeretnénk családot. November 24-én kezdődött az utolsó menstruációm, 29-30 napos cikkusom van és 5 napos a menzeszem. Szerintetek van rá esély, hogy sikeres volt az együtt lét és lesz baba? 😊 Köszönöm szépen a segítő válaszokat.

+ info: December 25-én kellene megjönnie.


dec. 19. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene tudnod hogy mikor ovulálsz, és akkor könnyebb dolgod lenne.Vagy megfogant vagy nem ezt itt senki nem tudja neked megmondani.Én követtem lh teszttel az ovum, akkor akcióztunk mégsem fogant meg egy csettintésre az első hónapban csak mert elterveztük hogy gyereket akarunk.A 3.ilyen tesztelős hónapban jött össze, pedig az elötte lévő 2 hónapban is ugyanúgy jártunk el az ügyben...Ki érti? Benne van a pakliban 25%.Mérget nem vennék rá, beleélned magad is felesleges.Ha nem jön meg tesztelj.
dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi előző vagyok és a kérdés első mondata elsiklott felettem.Kétszer átolvasván a kérdést.Hogy a fenébe lennél terhes a tegnapi szexből? Megfog jönni 25.én ennyi.Következő hónapban figyeld az ovud mert azzal fogan egy baba.
dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem jelentettem ki, hogy terhes vagyok, ezek szerint nem jól értelmezed a kérdésem. Nyilván tudom, hogy peteereskor van rá nagyobb esély. Én csak pusztán érdeklődtem, mekkora esély van rá. Kíváncsian várjuk, valószínűleg meg fog jönni, de érdekelt hátha valakinek sikerült így megkésve is😊
dec. 19. 18:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Úgy fogalmazok hogy,hogy lehetnél terhes a tegnapi aktusból ha 1 hét múlva kellene megjöjjön( ovuláción túl vagy) Következő hónap esélyesebb:) Sok sikert.
dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nektek nincsenek szüleitek hogy nincs családotok?
dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyilván tudom, hogy peteereskor van rá nagyobb esély.


Nem olyankor van nagyobb esély, csak akkor van rá esély.

A hónapban kb 24 óra áll rendelkezésre hogy teherbe ess.

Ezen javít hogy a katonák bent várhatnak kb 3 napot, de ennyi.

1 héttel kb ovu után semmi esélyed nincs. Ha mondjuk pont most késett volna az ovud 1 hetet akkor van esély

dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
jan. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!