Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás, majd kicsit erősebb...

Barnázás, majd kicsit erősebb vérzés, negatív teszt a várt mensim első napján? (hosszabb lent)

Figyelt kérdés

Ciklusom hossza 33-41 napos. Nem igazán tudom kiszámítani mikor ovulálok. Előzőleg ciklusom 16. napján voltunk együtt, védekeztünk, nem szakadt ki. Azt jelezte a naptár, hogy 20. napon ovuláltam. Ha az alatt az aktus alatt csak esetleg odakerült valami, abból még lehet baba? Nos, ovu 15 napja volt. Az aktus meg 19 napja. Most a mensim előtt a 33. napon elkezdtem barnázgatni, de máskor nem így szokott kezdődni. Néha jött valami élénk vér is, de csak éjszaka vagy pisilés közben. Ez ment 2 napig. Most a harmadik napra reggel teszteltem, de sokkal több vér jött, mint eddig, viszont még mindig nem annyi, mint máskor. De konkrétan piros vízbe tudtam

mártani a tesztet. Gyanúsan kevés jött, de élénk piros. Az X epil gyorsteszt csík negatív lett. Holnap csinálok egy érzékenyebbet, de ennek már ki kellett volna mutatnia? Lehetek még így is terhes, hogy ilyen furán jött meg és az aktus már lassan 20 napja volt?

Kicsit rossz a közérzetem, tegnap mintha hőemelkedésem lett volna. Hasam nem fájt az elmúlt hónapban, most sem a “mensi” előtt és alatt sem. Lehet csak rákoncentrálok a tünetekre, rástresszelek és azért nem jön?



nov. 23. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, dehat vedekeztetek is,negativ a teszt, verzel is…

Mi kell meg? :D

nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz terhes.
nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Menstrualsz, attól mert nem olyan, mint eddig.
nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Csak olyan sok rémtörténetet lehet itt olvasni, hogy valaki így is teherbe esett meg valakinek végig megjött, nem beszélve a csak későn tesztelt pozitív tesztekről.
nov. 23. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt nem csak rémtörténeteket, hanem komoly fikciókat is lehet olvasni 😂
nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem még egyet, egy mensi előtti 6 nappal is terhességet kimutató érzékenyebb teszttel. Együttlét 19 napja volt, esti negatív teszt. Tehát aki rátalál erre, mensi előtti barnázástól csak amiatt ijedjen meg, mert valami hormonális problémája van.
nov. 23. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Stresszelsz, ezért kezdődhet így a mensi
nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat mondjuk a menstruacio elotti barnazas nem feltetlenul ezt jelenti. Szoval ettol se kell megijedni.

Meg az, hogy nem vagyunk gepek es neha kesik, kimarad, kevesebb vagy tobb a ver, elofordul.

nov. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!