Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzet hogy a barátom...

Az a helyzet hogy a barátom úgy ujjazott meg hogy folyt az ujjáról a sperma...A 72 órás tabletta bevételére már nincs lehetőségem mert 90órája történt...Lehetek terhes?Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk kis tinik...(17 vagyok)

Az értelmetlen kommentekkel légyszi kerüljetek!

Előre is köszi mindenkinek!


2009. jan. 3. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
előtte elélvezett a fiú?
2009. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen!
2009. jan. 3. 17:08
 3/20 anonim válasza:
41%
eléggé nagy a valószínüsége annak, hogy terhes vagy..én nem akarlak megijeszteni, de szólj anyukádnak, és irány a nőgyógyász..nemértem mért 90órával utána kaptál csak észbe:S:S; jobb esetben megúszod, és nem leszel terhes, a rosszabbik esetben terhesség.
2009. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hááát nem is tudom.miért nem mosta meg a kezét? hát így van esélye igen:(
2009. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom mi voltunk a felelőtlenek ez nem kétség... :S
2009. jan. 3. 17:17
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha folyt az ujjáról a sperma, az majdnem olyan, mintha beléd élvezett volna. Szóval igen, jó eséllyel lehetsz terhes, mert feltudnak kúszni az ujjról odáig. Reménykedj, ha megjön a menstruációd utána akkor is csinálj egy tesztet, mert vannak, akik az első hónapokban menstruálnak.
2009. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, de igen, kedves kérdező, kis tini vagy az életkorod alapján, bocsi.

Igen, lehetsz terhes. Egyébiránt pedig kezet foghatnál az alábbi kérdés feltevőjével:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Neked is azt mondom, amit neki: amíg nem vagy tisztában azzal, amit az ált. isk. nyolcadikos bioszkönyvben részletesen tárgyalnak, inkább ne szexelj akkor sem, ha már nem vagy "kis tini".

2009. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
na mi újság? tudsz már valamit?
2009. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem:(

De azért köszi h érdeklődsz aranyos vagy:)

Majd 2 nap múlva nézz vissza akkor már tudni fogom talán!

2009. jan. 5. 20:24
 10/20 anonim ***** válasza:
oké visszanézek! üdv Anett
2009. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!