Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulácio után hány napra jön...

Ovulácio után hány napra jön meg ha mondjuk 34napos a ciklus?

Figyelt kérdés
Ovu tesztel néztem és még semmi.. mármint nem jött meg..7én volt pozitív
dec. 23. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A lueális (ovuláció utáni, menstruáció előtti idő) szakasz fixen 12-16 nap. Azt nem tudhatjuk, hogy neked hány nap. Követni kell és kiderül.
dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Ne irjunk olyat " fixen" amit nem tudunk fixen.

Nekem a luteálisom 9-10 napos volt. Ne alapozz naptárra. Szerintem napok kérdése és megjön.

dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Azért az nem igaz, hogy fixen ennyi vagy annyi nap a luteális fázis, de általában ugyanannyi egy adott embernél. Lehetnek tényezők, amik befolyásolják az adott menstruációs ciklust. Ilyen lehet akár a stressz is, ami képes lehet napokkal is lerövidíteni egy luteális szakaszt az ún. progeszteron lopáson keresztül.

Azt, hogy a te luteális fázisod milyen hosszú, azt pedig mi valóban nem tudjuk a kisujjunkból kirázni. Neked kell kiderítened úgy, hogy pár hónapon keresztül nyomonköveted a ciklusod.

dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Boldog karácsonyt mindenkinek
dec. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!