Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás ovuláció előtt?

Derékfájás ovuláció előtt?

Figyelt kérdés

Olyan szinten fáj a derekam, hogy kisugárzik a lábamba is, majd leszakad az egész alsó részem. Az utóbbi két napban erősebb tojásfehérje folyásom volt, mint eddig valaha, mostmár jóval csökkent, de ma délután az ovulációs teszt még negatív volt. Középidőben vagyok. A naptár csak 3-4 nap múlva írja az ovut.

3 hónapig fogamzásgátlót szedtem ciszta miatt. Az első mentes hónapban 26 napra jött meg, a másodikban 30 napra, úgyhogy most sem én, sem a naptár nem tudjuk pontosan mikor fog megjönni.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi . Köszönöm szépen!



2023. szept. 9. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor a peteérés végett sem hivatkoznék egy applikációra.Semmit nem jelent azt hogy középidőben vagy.Én a 21.ciklusnapon ovuláltam és a 30.ciklusnapon már megjött. 1 héttel az ovu elött már tojásfehérjés fojásom volt. Lehetséges hogy ovu miatt vannak ezek a tünetek de ez akkor is durva amit leirsz mert pl én megse éreztem az ovulációimat.Mindenesetre ha babát szeretnél legyetek együtt ma.Továbbra is figyeld az ovud lh tesztek elvégzésével.
2023. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Tegnapi és mai 😍 úgyhogy jól éreztem.

2023. szept. 9. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Na szuper csak mivel irtad hogy az ovuteszt negativ.Mondjuk egyik napról a másikra lesz pozitív vagy még aznap :) Szuper akkor most ma probálkozzatok mindenképpen.
2023. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ugyan ezekkel az lh tesztekkel estem teherbe a 3.ciklusban.Sok sikert.
2023. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tegnap negatív volt, azért sem értettem mi van, de a mai így hirtelen kiugrott (10. ciklusnap)☺️ nagy szám nálam a pozitív ovuteszt, úgyhogy nagy az öröm. Múlt hónapban mikor 30 napra jött meg nem volt lehetőségem tesztelni, mert nyaralni voltunk, de vissza gondolva és számolva, ha 16 ciklusnap volt az ovulació, pont amikor Brassóban jártunk(előtte 2 nappal)szintén fájt a derekam, de azt hittem a rossz ágy miatt( páromnak a karja fájt tőle). Mióta eltűnt a ciszta úgy látszik rendesen működnek a dolgok, én már ennek is örülök és megnyugtat 😍Tegnap és ma is együtt voltunk, úgyhogy bízunk a legjobbakban. Nagyon aranyosak vagytok. 14 nap múlva jelentkezem 🤗
2023. szept. 9. 13:43
 6/11 A kérdező kommentje:

Hamarabb jövök, reméljük marad 🤞😍

[link]

2023. szept. 20. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Oh nagy halk gratula 🥰🥰🥰
2023. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező lett baba? Iletve milyen fajta ovutesztet hasznaltal?
2023. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már csatolt képet a pozitiv hcg tesztjéről utolsó igy baba van a dologban.Ha érdekel én a premom lh tesztjeit használtam amazonról applikációs alkalmazással.
2023. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi az infot utolag rajőttem :) utana nezek annak a tesztnek amit irtal
2023. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!