Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre...

Mennyi esély van a terhességre megszakitásos modszer esetén?

Figyelt kérdés

Jó napot mindenkinek!

Nagyon szépen meg köszönném előre is a segítséget!



1 hete voltam együtt a barátommal.

és 3x ugye védekeztünk utánna hát a nap végén megszakításos modszert alkalmaztunk.

de egész nap majdnem a barátom a wc t járta.

igazábol mikor meg történt ez a megszakításos mod a vége fele ki huzta és ugye még amikor ki huzta is 1 percig vagy 2 ig sem ment el.

És nagyon parázok és nem szeretnék terhes lenni ez nekem első és utolsó volt azt le szögeztem magamba. De nagyon sok esély van arra hogy terhes leszek?😬


dec. 24. 09:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Anyam igy szuletett.


En lei is raztam minden ilyet partolo fiukat. :D

dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Nagy, bár nem azonnal érzed a terhességet az is biztos.
dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél terhes lenni, védekezz más módon. Ez főleg azoknak nyerő, akiknél nem baj, ha véletlen becsúszik egy baba. Az abortusz nagyobb trauma a szzervezetednek, mint egy óvszer. Ugyan a megszakításos közösülés tökéletesen alkalmazva (előtte pisi, nem utolsó pillanatban kihúzás) sokkal jobb hatásfokú, mintha mindez nem lenne meg, de többedik menetnél necces.

Várt menstruáció napján, vagy leghamarabb két héttel az akrus után tesztelhetsz, ha addig nem jön meg.

dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom kezdem azt érezni hogy direkt valaki ugy irja hogy az embert pánikoljon.

Ha nem húzta volna ki időben akkor Igen, akkor sokkal nagyobb lenne az esélye, de a peteérés 2-3 nap annyi egy nő termékenységi ideje havonta, nem olyan egyszerű teherbe esni szerintem.

Sokan írják hogy igy csináljak 4 éve meg nem tudom hámy éve nekem meg az első és utolsó volt. 1 nap mulva kell meg jöjjön ha meg késik tesztelek.

dec. 24. 09:45
 5/30 A kérdező kommentje:

3/4

Rendben köszönöm!

dec. 24. 09:46
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Teljes beleélvezéssel kb 30%, megszakításossal 1-2 %
dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%

Ja ha 1-2 nap múlva meg kell jöjjön, akkor jó ha 0,5 %. Csak ugye aki nagyon nem akar gyereket, az ezt a fél százalékot se kockáztatja

(Más kérdés hogy ennyi esély gyógyszerrel is van, abban mégis bíznak)

dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Kitana. ***** válasza:
93%
Szinte semennyi, de tényleg születnek így is gyerekek, szóval a jövőben inkább ne alapozz arra, hogy kevés az esély.
dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
A sokan így védekeznek és a születnek így gyerekek ellentmondást az oldja fel, hogy a férfiak kb. felének az előváladéka tartalmaz életképes spermiumot, a másik felének meg nem. Ezt pedig senki nem tudja magáról ill. a párjáról, ezért orosz rulett.
dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 1% esélyed volt, de terhes leszel, akkor vígasztal, hogy mekkora peched van?


Száz éve így védekeztek, meg az elmaradott, szegény országokban így védekeznek ma is, és jellemző a 10 gyerek. Ennyire megbízható a módszer.


Igazából akkor sem 100%, hogy terhes leszel, ha telibe megy. Vannak, akik évekig próbálkoznak a babával, mégsem jön össze. (Akkor ugye ő is mondhatja, hogy peteéréskor élvezzen beléd a pasi, szerinte teljesen megbízható védekezés.)


Elég valószínű, hogy most megúszod. De ezt ne úgy fogd fel, hogy akkor legközelebb sem esel teherbe!

dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!