Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre...

Mennyi esély van a terhességre megszakitásos modszer esetén?

Figyelt kérdés

Jó napot mindenkinek!

Nagyon szépen meg köszönném előre is a segítséget!



1 hete voltam együtt a barátommal.

és 3x ugye védekeztünk utánna hát a nap végén megszakításos modszert alkalmaztunk.

de egész nap majdnem a barátom a wc t járta.

igazábol mikor meg történt ez a megszakításos mod a vége fele ki huzta és ugye még amikor ki huzta is 1 percig vagy 2 ig sem ment el.

És nagyon parázok és nem szeretnék terhes lenni ez nekem első és utolsó volt azt le szögeztem magamba. De nagyon sok esély van arra hogy terhes leszek?😬


dec. 24. 09:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%

Elvileg statisztika alapján, ha 100 nak veszed a védekezés nélküli módszert, akkor 44 a valószínűsége, hogy hőmérőzős+megszakításos módszerrel gyerek születik. Nyilván egyéni bevallás alapján.


Szóval minden második-harmadik baba emelett a védekezés mellett is megszületik.

dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kicsi az esély rá, hogy így teherbe ess, de minek kockáztatni?
dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%
10 éve így csináljuk, még nem lett sosem terhes.
dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, mi az exemmel kb 5 éven csináltuk így néha-néha, de nem lett volna baj, ha összejön a baba az se. Öt évig egyszer sem lettem terhes, majd miután szétmentünk és lett új párja, meg próbálkoztak a gyerekkel, kiderült, h teljesen steril. Nekem azóta van két gyerekem. Ilyen is lehetséges.
dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%
9 éve így védekezünk, én sem lettem terhes.
dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%
Ciklus hanyadik napján tartottál? ovuláció környékén esélyes. 15ös 8 évet így szexeltünk és sosem lettem terhes, csak amikor akartam.
dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Én így lettem terhes. De nem értem, ha nem akarsz gyereket miért nem lehet védekezni?
dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

Előváladékban nincs spermium.

Én úgy tudtam,hogy a sperma termékenyiti meg a nő petesejtjét🤷‍♀️

Ahol " megszakításosan ment a szex" ott nem lett időben kihúzva.


Érdekes amit le írnak elöttem.

5 évet szexeltem így, és egyszer sem lettem terhes.


Nem lett időben kihúzva aki teherbe esett.

Jöhettek, hogy de, meg figyelt meg stb. Van férfi, akit elkap a szapora, csak akkor már ugye késő kikapni.

dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Igazából már a közepén idöben húzta ki mondta is nem akart belém élvezni és mondtam én is hogy ne is és idöben kivette.


Remélem nem lesz baj.

Köszönöm a válaszokat!

dec. 24. 14:35
 20/30 anonim ***** válasza:
48%
Sose lettem úgy terhes.De akkor sem,amikor belém ment az egész,de én mindig számoltam,meddig lehet ugy szexelni.
dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!