Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre...

Mennyi esély van a terhességre megszakitásos modszer esetén?

Figyelt kérdés

Jó napot mindenkinek!

Nagyon szépen meg köszönném előre is a segítséget!



1 hete voltam együtt a barátommal.

és 3x ugye védekeztünk utánna hát a nap végén megszakításos modszert alkalmaztunk.

de egész nap majdnem a barátom a wc t járta.

igazábol mikor meg történt ez a megszakításos mod a vége fele ki huzta és ugye még amikor ki huzta is 1 percig vagy 2 ig sem ment el.

És nagyon parázok és nem szeretnék terhes lenni ez nekem első és utolsó volt azt le szögeztem magamba. De nagyon sok esély van arra hogy terhes leszek?😬


dec. 24. 09:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nagyon kéne féljek?


Ma kicsit fájt a hasam ahogy mondtam holnap vagy holnap után kéne meg jönnie😬

dec. 24. 17:15
 22/30 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jön meg akkor tesztelsz :( Addig meg nem érdemes idegeskedni.Ha lecsengett valami a szervezetedben és beágyazódott a megtermékenyített petesejt, akkor nincs mit tenni ha halálra aggódod magad sem. En azt javaslom hogy várd meg a nemvárt napját, tesztelsz és megnyugodsz. Ha tuti a menzeszed dátuma és tényleg 1 hete történt az aktus nem pl 10 napja akkor kevesebb az esély a terhességre.Ha 1 hete volt a szex akkor már túlvoltál az ovun.
dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjad már magad, nem leszel ettől terhes. Más évekig próbálkozik.
dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Az igaz

Bar remelem semmi baj nem lesz.

Bár a mesim sem kiszámítható egyszer késik egyszer nem.

Ez természetes?


Nagyon köszönöm a válaszokat!

dec. 24. 18:17
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes ne aggódj már, pont az aggodalomtól késik
dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Rendben!
dec. 24. 20:30
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel 1 évig távkapcsban éltünk és másfél havonta találkoztunk csak, ilyenkor szex után, nem tudom mitől dé mindig késett 4-5 napot az amúgy mindig pontos menstruáció, ja és

midnez megszakítással. Sosem lett terhesség a vége.

dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Megjött
dec. 26. 15:24
 29/30 anonim ***** válasza:
Na látod :)
dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azért ezzel a megszakitásos modszerrel csak ovatosan mert az egy dolog hogy nem élvez el benned de az előváladék tartalmazhat spermiumokat szoval ha nem akarsz teherbe esni akkor tessék normálisan védekezni.
márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!