Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megcsinaltam az elobb egy...

Megcsinaltam az elobb egy terhestesztet, negativ lett de mintha latszana rajta valami? Vagy szellemcsikos?

Figyelt kérdés
Fotot nem teszek most fel errol, mert villanyfenynel is negativnak latszik. Tudom, koran tesztem, de nem birtam magammal. Szerintem terhes vagyok, es eskuszom, nagyon-nagyon halvanyan talan ott egy masik csik. Jovo heten ujra tesztelek, ez nem volt valami erzekeny. :(
2010. okt. 21. 22:39
 1/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy meg korai volt tesztelni, de nem birtam magammal. A lanyommal mikor terhes voltam, mar menzi elott jo 4-5 nappal kimutatta az erzekeny teszt, es nem halvanyan, hanem jo kozepesen eros volt a csik. Fogok megint venni ilyen first response tesztet hetfon, mert ez egy gagyi volt.


Ja es azert teszteltem korabban ,mert eltelt a 12.nap az egyuttlet ota, na meg mert szerintem most kivetelesen sokkal hamarabb ovulaltam, tehat ne szurjatok le. :)

2010. okt. 21. 22:43
 2/10 anonim ***** válasza:

A szellemcsík szürkés általában, vagy csak egy bemélyedés, ami a fényviszonyok miatt látszik csíknak, viszont a poz. csík színes, még ha halványan is, de színes.


Remélem utóbbi lesz!

2010. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ez az egyik legolcsobb teszt es menzesz varhato napjan vagy azutan kellene hasznalni. Muszaj lesz hetfoig kibirnom, de akkor mar egy dragabb, erzekenyebb tesztek veszek. Vagy megint First Response-t, vagy Clear Blue-t.


Amikor kezdett elazni ez a teszt a pisitol, a kontrollablak is meg a tesztablak is tiszta eros rozsaszin lett, aztan 2-3 perc alatt lassan , fokozatosan kifeheredett es ugye megjelent a kontrollablakban a sotet rozsaszin/bordo csik, de a masikban is talan-talan valami ott volt, de az ido ugyis valaszt ad ra. Ha nem erosodik, akkor valoszinuleg nem vagyok. De amilyen makos vagyok, tuti terhes vagyok, mert akkor is a menzesz varhato napja meg a peteeres/kozepido kozott szinte folyamatosan mindjart megjon erzesem volt, es ilyen van most is mar az egyuttlet utani naptol fogva, amikor is gyanitom hogy korabbi peteeresem volt.

2010. okt. 21. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:

kephost.hu

ide ha feltennéd a képet,szivesen megnéznénk:)

2010. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy voltam vele, mint Te, tuti biztos voltam benne hogy baba van, és láttam is a teszten a 2. csíkot. A párom nem látta. Feltöltöttem ide, mindenki azt mondta, nem vagyok terhes. 2 nap múlva új teszt, azt is feltöltöttem, fele-fele arányban megoszlottak a vélemények. Aztán újabb 2 nap múlva egyértelmű pozitívat teszteltem.

Drukkolok, hogy Neked is az legyen hétfőn!

2010. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most este elhasznaltam egy Clearblue-t, remelve hogy pozitiv lesz de sajnos negativ lett. Mondjuk meg van ido a menziig, ma vagyok a 18. ciklusnapon csak. De inkabb nem remenykedem. Most mar csak akkor fogok tesztelni, ha kesik. :(
2010. okt. 22. 19:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Csinaltam meg egy tesztet a 21. ciklusnapon es ott halvany masodik csik, csak ma reggel vettem eszre. TERHES VAGYOK.
2010. okt. 27. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
gratulálok! 13km
2010. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) még nem merem elhinni
2010. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi,az előző vagyok,azt hittem az én kiírásomra regaáltál.De most látom ez nem az én kérdésem.Én is POZITÍVAT lőttem ma:))
2010. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!