Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valakinek a one step...

Lett valakinek a one step teszt szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

Még van 4 napom a nem vártig, de nem bírtam ki. Gondoltam a 10-es teszt már mutathat valamit.Tudom, hogy esetleg korán volt még. Megjelent egy második csík, a férjem is látta. Szép lassan elhalványodott most már tényleg alig látszik. Más is járt már így?

Elég kétségbeejtő, mert az embernek hamis reményeket adhat.


2011. szept. 12. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elhalványodtak volt ami pár óra múlva már nem is látszódott.Most már 16 hetes terhes vagyok,elraktam a teszteket de már szinte egyiken sem látszik a második csik.Én akkor egy hét késésnél csináltam egy gabrielt is ami akkor nagyon szép lett de mára már az is alig látható.
2011. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Remélem én is úgy járok mi te!

Gratulálok és boldog babavárást :)

2011. szept. 12. 18:34
 3/4 A kérdező kommentje:
A mai full negatív, igaz csak elkeseredésemben csináltam nem elsőből, de azért ez eléggé igaznak tűnik :(
2011. szept. 13. 13:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek a full nega teszten is megjelent a szellemcsík. Nem vagyok naiv, nincs színe sem de ott van. Szomorú vagyok, hogy az ember idegeivel miért kell így játszani. Arra jó volt, hogy elegem legyen a tesztelésből várom a mensit, és utána doki.
2011. szept. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!