Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6.dpo-n mellfeszülés, érzékeny...

6.dpo-n mellfeszülés, érzékenység, alhasi szúró érzés,egész napos fáradtság. Ez már pms jele ugye?

Figyelt kérdés
Ez az első hónapunk,hogy ovuláció indukciós terápiát csinálunk,Letrozollal. 27-én mennék progeszteront nézetni. Tegnap este már volt mellérzékenységem, reggeltől pedig néha néha menstruációs görcs, szúró érzéseim vannak. Egész napot végig aludtam szinte, tegnap este 22 órától ma reggel 10ig majd 13-16ig ismét annyira álmos voltam,hogy nem bírtam ébren maradni és most is aludnék tovább. Kicsit már aggódom is,hogy ez a hónap sem sikerült.. Valakinek tapasztalata van ezekkel a tünetekkel? Mi lett a vége?

dec. 25. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nem lehet tudni, hogy PMS vagy baba. Szó szerint senki, se orvos se teszt nem fogja neked tudni ezt megtippelni sem biztosra. Főleg ugye, hogy kaptál gyógyszert is és az is bekavarhat valamint mivel figyeled magad minden olyat tünetet észreveszel amit eddig nem. Tudom, mert én is ebben vagyok. De sajnos még bő 1 hétig bizonytalanságban leszel
dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy a pms, ez mar egyértelműen a szülés jele!


Jóasszony, 6. dpo... ez semminek sem a jele. Durva frontok vannak, év vége van, mindenki fáradt.

Lazíts.

dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!